HEPA EP-H12 filtry do vysavačů AEG, ELECTROLUX, Philips, 2x HEPA filtrHEPA filtry do vysavačů AEG, ELECTROLUX, Philips, Zanussi 2ks s HEPA filtry výrobce ELECTROLUX EFH12, ELECTROLUX EFH12N, ELECTROLUX EFH13, ELECTROLUX EFH13W, ELECTROLUX EF26, ELECTROLUX EFS1W, AEG AEF12, AEG AFS1W, PHILIPS FC 8031/00, PHILIPS FC 8031/01, PHILIPS FC 8038/01, MENALUX F1800H rozměrové kompatibilní, jsou vhodné pro modely uvedené níže. HEPA filtr je alternativní náhradou za HEPA filtry v sadách příslušenství s označením... Celý popis

Koupit za 265 Kč
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
  • Od nejdražších

Popis

HEPA EP-H12 filtry do vysavačů AEG, ELECTROLUX, Philips, 2x HEPA filtrHEPA filtry do vysavačů AEG, ELECTROLUX, Philips, Zanussi 2ks s HEPA filtry výrobce ELECTROLUX EFH12, ELECTROLUX EFH12N, ELECTROLUX EFH13, ELECTROLUX EFH13W, ELECTROLUX EF26, ELECTROLUX EFS1W, AEG AEF12, AEG AFS1W, PHILIPS FC 8031/00, PHILIPS FC 8031/01, PHILIPS FC 8038/01, MENALUX F1800H rozměrové kompatibilní, jsou vhodné pro modely uvedené níže.
HEPA filtr je alternativní náhradou za HEPA filtry v sadách příslušenství s označením výrobce AEG AUSK7, AEG AUSK8, AEG ASKVX8, AEG ASKVX9, AEG AUSK11, ELECTROLUX 1800VP, ELECTROLUX ESKD8, ELECTROLUX ESKD9 PureD9, ELECTROLUX SRK1, ELECTROLUX SRKS1, ELECTROLUX VCAK1, ELECTROLUX USK1, ELECTROLUX USK6, ELECTROLUX USK9, ELECTROLUX USK10, ELECTROLUX VCSK2, ELECTROLUX VCSK4, MENALUX 1800VP, PHILIPS FC8060/01 S-Bag a jiné.
Technické parametry

Rozměr filtru: 138 x 110 x 22 mm
Vnější rozměr filtru: 150 x 120 x 24 mm
Výška filtru: 22/24 mm
Filtr neomyvatelný
Počet ks: 2ks
Alternativní HEPA filtr EP-H12 do vysavačů AEG, ELECTROLUX, PHILIPS, Zanussi je neomyvatelný. Doporučení od většiny výrobců vysavačů: HEPA filtr pro vysavač je zapotřebí udržovat v čistotě a aspoň jednou za jeden rok vyměnit za nový prachový HEPA filtr, jinak může dojít k poškození vysavače díky přehrátí motoru.
Kompatibilní s filtry

HQ W7-54908-HQN
JOLLY HF22
KOMA HFEX1
NEDIS VCFI212HEP
NEDIS VCFI250ELPH
AEG AFS1W
AEG AEF12
AEG AEFG12W Green
AEG-ELECTROLUX EFS1W
ELECTROLUX Allergy Plus S-filter
ELECTROLUX ESF1W Alergie Plus
ELECTROLUX ESF1W Alergie Plus
ELECTROLUX EFH12
ELECTROLUX EFH12W
ELECTROLUX EFH12N
ELECTROLUX EFHG12W
ELECTROLUX EFH13
ELECTROLUX EFH13W
ELECTROLUX EF26
ELECTROLUX EFS1W
MENALUX F1800H
PHILIPS FC8031/00
PHILIPS FC8038/01
WORWO FSEL02AB
WORWO FSEL01AB
AEG 9001677690
AEG 9001966697
ELECTROLUX 1050598018
ELECTROLUX 1050598562
ELECTROLUX 1050598554
ELECTROLUX 1131247015
ELECTROLUX 2193411010
ELECTROLUX 53190095295
ELECTROLUX 53190095355
ELECTROLUX 9000819889
ELECTROLUX 9000844911
ELECTROLUX 9092880609
ELECTROLUX 9092880617
ELECTROLUX-PHILIPS-AEG HF04/HLUX04
VACS EF5011, EF5012, EF5013, EF5014, EF5015, EF5016
VACS HF0011, HF0012, HF0013, HF0014, HF0015, HF0016
Určeno pro vysavače:
AEG-ELECTROLUX AEL8815 UltraOne, AEG-ELECTROLUX Clario Z 1900 - 2095, AEG-ELECTROLUX Pro Typ AEF12, AEG-ELECTROLUX XXL71 ErgoSpace, AEG-ELECTROLUX Z8800 UltraOne, AEG-ELECTROLUX ZO6321 Oxy3System, ELECTROLUX Z 1900 - 2095 Clario, AEG Cande AET 7760, PHILIPS FC8727/09R1 Performer Expert, AEG Pro Typ AEFG12W, PHILIPS FC9920/09 PowerPro Ultimate, AEG Viva Control AVC 1160, ELECTROLUX AirMax ZAM 6290, ELECTROLUX ErgoSpace XXL 59, ELECTROLUX JetMaxx ZJM 68 FD7, ELECTROLUX PowerForce EPF63EB, ELECTROLUX Twintech ZT 7750, ELECTROLUX UltraOne Z 8830, ELECTROLUX UltraSilencer Z 3351, AEG-ELECTROLUX ASP7140 SilentPerformer, AEG-ELECTROLUX EUSC64-EB UltraSilencer New, AEG-ELECTROLUX UOECO UltraOne, AEG-ELECTROLUX Z5245 Excellio, AEG-ELECTROLUX ZE305 ErgoSpace, ELECTROLUX UltraSilencer ZUS 3962, AEG Accelerator AAC 6755, ELECTROLUX ZUOGREEN+, AEG komp. s USK10, PHILIPS FC9171/01 Performer, AEG UltraFlex AUFFLEXA, PHILIPS komp. s FC8031, AEG UltraOne AUO 8870, AEG VX8-2-ÖKO, ELECTROLUX CycloneXL ZCX 6317, ELECTROLUX ErgoSpace ZE 360 P, ELECTROLUX Oxygen Z 5610, ELECTROLUX Silent Performer Cyclonic ESPC7GREEN, ELECTROLUX UltraFlex ZUFCLASSIW, ELECTROLUX UltraPerformer ZUPG 3802 Green, AEG-ELECTROLUX AES340 ErgoSpace, AEG-ELECTROLUX EPF62IST PowerForce, AEG-ELECTROLUX Pure D9 PD91-4RR, AEG-ELECTROLUX Z2048 Clario, AEG-ELECTROLUX Z8860 UltraOne, AEG-ELECTROLUX ZO6354 Oxy3System, ELECTROLUX Z 8822 UltraOne, AEG CycloneXL ACX 6202, PHILIPS FC8767/01 PowerCyclone, AEG Serie AO Oxygen+, PHILIPS XD8122/10R1 8000 Series, AEG Viva Control AVC 1230, ELECTROLUX Clario Z 1935, 1940, ELECTROLUX ErgoSpace XXL BOX 14 W, ELECTROLUX JMALLFLR+, ELECTROLUX PowerForce ZPF 2220, ELECTROLUX UltraActive ZUA 3821, ELECTROLUX UltraOne Z 8860 C, ELECTROLUX UltraSilencer Z 3369, AEG-ELECTROLUX AUS8230 UltraSilencer, AEG-ELECTROLUX JMGREEN JetMaxx, AEG-ELECTROLUX USORIGIN DB UltraSilencer, AEG-ELECTROLUX Z5561 Oxygen, AEG-ELECTROLUX ZE340 ErgoSpace, ELECTROLUX UltraSilencer ZUSANI58TR, AEG AET 7770, ELECTROLUX ZUSALLFL58, AEG LX8-1-DB-M, PHILIPS FC9180/01 PerformerPro, AEG UltraOne AEL 90, AEG UltraPerformer AUP 3860 C, ELECTROLUX Accelerator ZAC 6707, ELECTROLUX ErgoSpace 2253 XXL, ELECTROLUX ESPC71DB, ELECTROLUX Oxygen Z 5916, ELECTROLUX SilentPerformer Cyclonic ZSPCSILETR, ELECTROLUX UltraOne EUO9ANIMAL, ELECTROLUX UltraSilencer EUS8ANIMAL, AEG-ELECTROLUX AG8800 UltraOne Green, AEG-ELECTROLUX ESALLFLOOR ErgoSpace, AEG-ELECTROLUX SilentPerformer ZSP, SP1, AEG-ELECTROLUX Z3346 UltraSilencer, AEG-ELECTROLUX ZAM6107 AirMax, AEG-ELECTROLUX ZSPPARKETT SilentPerformer, ELECTROLUX Z 8881 UltraOne, AEG CycloneXL ACX 6206L, PHILIPS FC8782/09R1 Performer Silent, AEG SilentPerformer ASP 7150, PHILIPS FC9312/01 SilentStar, AEG Viva Quickstop AVQ 2129, ELECTROLUX Clario Z 2040, ELECTROLUX ErgoSpace ZE 2240, ELECTROLUX Maximus ZXM 7025, ELECTROLUX Pro Typ 9000819889, ELECTROLUX UltraCaptic EUC9ANIMAT, ELECTROLUX UltraOne Z 90, ELECTROLUX UltraSilencer ZCS 2220 BEL, AEG-ELECTROLUX AAM6114 AirMax, AEG-ELECTROLUX AVC1190 VivaControl, AEG-ELECTROLUX Oxygen Z 5900 - 5995, AEG-ELECTROLUX XXL120 ErgoSpace, AEG-ELECTROLUX Z5929 Oxygen, AEG-ELECTROLUX ZEO5410 Essensio, ELECTROLUX UltraSilencer ZUSORIGINB, AEG AirMax AAM 6123, ELECTROLUX ZUSGREENPLUS, AEG LX9-2-TM-T, PHILIPS FC9197/91 PerformerPro, AEG UltraSilencer AUS 8230, ELECTROLUX Accelerator ZAC 6825, ELECTROLUX ErgoSpace ESSPEEDY, ELECTROLUX Excellio Z 5020, ELECTROLUX Oxygen+ Z 7325, ELECTROLUX SilentPerformer ESP75IW4A, ELECTROLUX UltraOne UOORIGINR, ELECTROLUX UltraSilencer, UltraOne 8810, AEG-ELECTROLUX AJM6830 JetMaxx, AEG-ELECTROLUX ESPARKETT+ ErgoSpace, AEG-ELECTROLUX UltraOne Z8815, AEG-ELECTROLUX Z3366 UltraSilencer, AEG-ELECTROLUX ZAMG6200 AirMax Green, AEG-ELECTROLUX ZUOERGO+ UltraOne, ELECTROLUX ZEO 5420 Essensio, AEG ErgoSpace AES 355, PHILIPS FC8955/09R1 Performer Ultimate, AEG SuperCyclone ASC 69FD2, PHILIPS FC8764/61 PowerPro, AEG VX6-2-FFP, ELECTROLUX Classic Silence ECS54B, ELECTROLUX ErgoSpace ZE 2299, ELECTROLUX Oxy3System ZO 6323, ELECTROLUX Pure C9 PC91-4IG, ELECTROLUX UltraCaptic ZUF4206ACT, ELECTROLUX UltraOne ZUOGREEN+, ELECTROLUX UltraSilencer ZUS 3359, AEG-ELECTROLUX AAM6200OKO AirMax, AEG-ELECTROLUX AVQ2116 VivaQuickstop, AEG-ELECTROLUX PFCLASSICW PowerForce, AEG-ELECTROLUX XXL2253 ErgoSpace, AEG-ELECTROLUX Z7329 Oxygen+, AEG-ELECTROLUX ZJM68CUP JetMaxx, ELECTROLUX USORIGIN, AEG AirMax AAM 7124 POW, PHILIPS FC8721/19 Performer Expert, AEG Oxy3 System AOS 9352, PHILIPS FC9312/11 SilentStar, AEG UOGREEN, ELECTROLUX AirMax ZAM 6108, ELECTROLUX ErgoSpace XXL 152, ELECTROLUX JetMaxx JMANIMAL+, ELECTROLUX PD91 6ST PureD9 UltraOne, ELECTROLUX SuperCyclone SCORIGIN, ELECTROLUX UltraOne Z 8820 R, ELECTROLUX UltraSilencer Z 3310, AEG-ELECTROLUX AO7335 Oxygen+, AEG-ELECTROLUX EUOC9GREEN UltraOne, AEG-ELECTROLUX UltraOne Z8871, AEG-ELECTROLUX Z4500 Bolido, AEG-ELECTROLUX ZE2240 ErgoSpace, AEG-ELECTROLUX ZUSORIGCB UltraSilencer, ELECTROLUX ZSPCLASSIC, AEG JetMaxx AJG 6800 - 6899, PHILIPS FC9071/08 Jewel, AEG UltraActive AUA 3820 - 3860, PHILIPS Marathon Ultimate XB9145 - XB9155, AEG VX7-2-IW-P, ELECTROLUX Classic Silence ZCS 2560, ELECTROLUX ErgoSpace ZE 330 G, ELECTROLUX Oxygen Z 5500, ELECTROLUX Pure C9 PC91-H6STM, ELECTROLUX UltraFlex UFORIGINDB, ELECTROLUX UltraPerformer ZUP 3820 B, ELECTROLUX UltraSilencer ZUS 3921, AEG-ELECTROLUX APF6140 PowerForce, AEG-ELECTROLUX EUS8X2CB UltraSilencer, AEG-ELECTROLUX UltraSilencer Z 3300 - 3395, AEG-ELECTROLUX Z5010 Excellio, AEG-ELECTROLUX ZE2261 ErgoSpace, ELECTROLUX UltraSilencer ZUS 3930, AEG AAM 6100 - 6160 EC AirMax, ELECTROLUX ZUOALLFLRPLUS, AEG JetMaxx AJM 6830, PHILIPS FC9164/01 Performer, AEG UltraCaptic UCANIMAL, PHILIPS Performer Ultimate FC8955 - FC8957, AEG UltraOne AESG 8800, AEG VX8-1-WR-M, ELECTROLUX CycloneXL ZCX 6202, ELECTROLUX ErgoSpace ZE 347, ELECTROLUX Oxygen Z 5535, ELECTROLUX Silence 5010 - 5045, ELECTROLUX UltraFlex ZUF4206DEL, ELECTROLUX UltraPerformer ZUP 3832 PT, AEG-ELECTROLUX AEO5430 Essensio, AEG-ELECTROLUX EL7020 Oxy3System, AEG-ELECTROLUX Pro Typ EFH13W, AEG-ELECTROLUX Z2022 Clario, AEG-ELECTROLUX Z8825 UltraOne, AEG-ELECTROLUX ZO6340 Oxy3System, ELECTROLUX Z 7320 - 7399 Oxygen+, AEG CycloneXL ACX 6200, PHILIPS FC8761/01 PowerCyclone, AEG Serie AEC Clario, PHILIPS FC9928/09 PowerPro Ultimate, AEG Viva Control AVC 1223, ELECTROLUX Bolido Z 4543, ELECTROLUX ErgoSpace XXL BOX 1 B, ELECTROLUX JetMaxx ZJM 6830, ELECTROLUX PowerForce PF1GREEN, ELECTROLUX Ultra Silencer, ELECTROLUX UltraOne Z 8841 T, ELECTROLUX UltraSilencer Z 3362, AEG-ELECTROLUX AUS3965 UltraSilencer, AEG-ELECTROLUX JetMaxx ZJM 6800 - 6899, AEG-ELECTROLUX USALLFLOOR UltraSilencer, AEG-ELECTROLUX Z5530 Oxygen, AEG-ELECTROLUX ZE327 ErgoSpace, ELECTROLUX UltraSilencer ZUS 4065, AEG AEL 8800 - 8899 UltraOne, ELECTROLUX ZUS 3326 - 3396 UltraSilencer, AEG LX7-2-CR-A, PHILIPS FC9176/02 Performer, AEG UltraOne AEL 8800, AEG UltraOne UOGREEN, AEG VX8-4-CB-E, ELECTROLUX CycloneXL ZCX 6460, ELECTROLUX ESCLASSIC, ELECTROLUX Oxygen Z 5637, ELECTROLUX SilentPerformer Cyclonic ZSPCCLASS, ELECTROLUX UltraOne EUO93DB, ELECTROLUX UltraSilencer EL 7063A, AEG-ELECTROLUX AET7760 Cande, AEG-ELECTROLUX ErgoSpace AES 3xx, AEG-ELECTROLUX Pure D9 PD91-ANIMT, AEG-ELECTROLUX Z3331 UltraSilencer, AEG-ELECTROLUX Z90 UltraOne, AEG-ELECTROLUX ZPFPARKDB PowerForce, ELECTROLUX Z 8860 UltraOne, AEG CycloneXL ACX 6205EC, PHILIPS FC8780/19R1 Performer Silent, AEG Serie JetMaxx AJM DustDone, PHILIPS FC9192/01 PerformerPro, AEG Viva Quickstop AVQ 2112, ELECTROLUX Clario Z 2022, ELECTROLUX ErgoSpace ZE 2200, ELECTROLUX komp. s USK10, ELECTROLUX Pro Typ 1050598018, ELECTROLUX UltraActive ZUAG 3801, ELECTROLUX UltraOne Z 8870 P, ELECTROLUX UltraSilencer Z 3379, AEG-ELECTROLUX AAM6103 AirMax, AEG-ELECTROLUX AVC1131 VivaControl, AEG-ELECTRO
Zobrazit více

Parametry

Výrobce ElektroSkalka
Typ filtru HEPA