HEPA filtr EP-H12 do vysavačů AEG, ELECTROLUX, Philips 1ksHEPA filtr pro vysavače AEG, ELECTROLUX, Philips, Zanussi 1ks s HEPA filtry výrobce ELECTROLUX EFH12, ELECTROLUX EFH12N, ELECTROLUX EFH13, ELECTROLUX EFH13W, ELECTROLUX EF26, ELECTROLUX EFS1W, AEG AEF12, AEG AFS1W, PHILIPS FC 8031/00, PHILIPS FC 8031/01, PHILIPS FC 8038/01, MENALUX F1800H rozměrové kompatibilní, je vhodný pro modely uvedené níže. HEPA filtr je alternativní náhradou za HEPA filtry v sadách příslušenství s označením výrobce... Celý popis

Koupit za 139 Kč
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
  • Od nejdražších

Popis

HEPA filtr EP-H12 do vysavačů AEG, ELECTROLUX, Philips 1ksHEPA filtr pro vysavače AEG, ELECTROLUX, Philips, Zanussi 1ks s HEPA filtry výrobce ELECTROLUX EFH12, ELECTROLUX EFH12N, ELECTROLUX EFH13, ELECTROLUX EFH13W, ELECTROLUX EF26, ELECTROLUX EFS1W, AEG AEF12, AEG AFS1W, PHILIPS FC 8031/00, PHILIPS FC 8031/01, PHILIPS FC 8038/01, MENALUX F1800H rozměrové kompatibilní, je vhodný pro modely uvedené níže.
HEPA filtr je alternativní náhradou za HEPA filtry v sadách příslušenství s označením výrobce AEG AUSK7, AEG AUSK8, AEG ASKVX8, AEG ASKVX9, AEG AUSK11, ELECTROLUX 1800VP, ELECTROLUX ESKD8, ELECTROLUX ESKD9 PureD9, ELECTROLUX SRK1, ELECTROLUX SRKS1, ELECTROLUX VCAK1, ELECTROLUX USK1, ELECTROLUX USK6, ELECTROLUX USK9, ELECTROLUX USK10, ELECTROLUX VCSK2, ELECTROLUX VCSK4, MENALUX 1800VP, PHILIPS FC8060/01 S-Bag a jiné.
Technické parametry

Rozměr filtru: 138 x 110 x 22 mm
Vnější rozměr filtru: 150 x 120 x 24 mm
Výška filtru: 22/24 mm
Filtr neomyvatelný
Počet ks: 1ks
Alternativní HEPA filtr EP-H12 do vysavačů AEG, ELECTROLUX, PHILIPS, Zanussi je neomyvatelný. Doporučení od většiny výrobců vysavačů: HEPA filtr pro vysavač je zapotřebí udržovat v čistotě a aspoň jednou za jeden rok vyměnit za nový prachový HEPA filtr, jinak může dojít k poškození vysavače díky přehrátí motoru.
Kompatibilní s filtry

HQ W7-54908-HQN
JOLLY HF22
KOMA HFEX1
NEDIS VCFI212HEP
NEDIS VCFI250ELPH
AEG AFS1W
AEG AEF12
AEG AEFG12W Green
AEG-ELECTROLUX EFS1W
ELECTROLUX Allergy Plus S-filter
ELECTROLUX ESF1W Alergie Plus
ELECTROLUX ESF1W Alergie Plus
ELECTROLUX EFH12
ELECTROLUX EFH12W
ELECTROLUX EFH12N
ELECTROLUX EFHG12W
ELECTROLUX EFH13
ELECTROLUX EFH13W
ELECTROLUX EF26
ELECTROLUX EFS1W
MENALUX F1800H
PHILIPS FC8031/00
PHILIPS FC8038/01
WORWO FSEL02AB
WORWO FSEL01AB
AEG 9001677690
AEG 9001966697
ELECTROLUX 1050598018
ELECTROLUX 1050598562
ELECTROLUX 1050598554
ELECTROLUX 1131247015
ELECTROLUX 2193411010
ELECTROLUX 53190095295
ELECTROLUX 53190095355
ELECTROLUX 9000819889
ELECTROLUX 9000844911
ELECTROLUX 9092880609
ELECTROLUX 9092880617
ELECTROLUX-PHILIPS-AEG HF04/HLUX04
VACS EF5011, EF5012, EF5013, EF5014, EF5015, EF5016
VACS HF0011, HF0012, HF0013, HF0014, HF0015, HF0016
Určeno pro vysavače:
ELECTROLUX UltraSilencer ZUS 3925, AEG-ELECTROLUX AEL8817 UltraOne, AEG-ELECTROLUX Clario Z 7510 - 7549, AEG-ELECTROLUX Pro Typ AEFG12W, AEG-ELECTROLUX XXL72 ErgoSpace, AEG-ELECTROLUX Z8810 UltraOne, AEG-ELECTROLUX ZO6322 Oxy3System, AEG Cande AET 7765, AEG Pro Typ AFS1W, ELECTROLUX Z 4500 - 4595 Bolido, PHILIPS FC8728/19 Performer Expert, PHILIPS FC9920/19 PowerPro Ultimate, AEG Viva Control AVC 1170, ELECTROLUX AirMax ZAMG 6200, ELECTROLUX ErgoSpace XXL 61, ELECTROLUX JetMaxx ZJM 68 FD9, ELECTROLUX PowerForce EPF65BR, ELECTROLUX Twister 5826, ELECTROLUX UltraOne Z 8830 PSK, ELECTROLUX UltraSilencer Z 3353, AEG-ELECTROLUX ASP7150 SilentPerformer, AEG-ELECTROLUX EUSC66-CR UltraSilencer New, AEG-ELECTROLUX UOGREEN UltraOne, AEG-ELECTROLUX Z5295 Excellio, AEG-ELECTROLUX ZE310 ErgoSpace, AEG Accelerator AAC 6758, AEG komp. s USK11, AEG UltraFlex AUFFLEXAWR, ELECTROLUX UltraSilencer ZUS 3970, ELECTROLUX ZUOORIGINB, PHILIPS FC9172/67 Performer, PHILIPS komp. s FC8038, AEG UltraOne GREEN AG 8800, AEG VX8-3-DB-M, ELECTROLUX CycloneXL ZCX 6410, ELECTROLUX ErgoSpace ZEG 300, ELECTROLUX Oxygen Z 5620 - 5622, ELECTROLUX Silent Performer Cyclonic ZSP4303AF, ELECTROLUX UltraFlex ZUFFLEXA, ELECTROLUX UltraSilencer EL 6984A, AEG-ELECTROLUX AES355 ErgoSpace, AEG-ELECTROLUX EPF63DB PowerForce, AEG-ELECTROLUX Pure D9 PD91-6BP, AEG-ELECTROLUX Z2050 Clario, AEG-ELECTROLUX Z8861 UltraOne, AEG-ELECTROLUX ZPF2200 PowerForce, AEG CycloneXL ACX 6202N, AEG Serie AOS Oxy3 System, ELECTROLUX Z 8825 UltraOne, PHILIPS FC8769/91 PowerCyclone, PHILIPS FC9071/03 Jewel, AEG Viva Quickstop AVQ 2101, ELECTROLUX Clario Z 1943, 1944, ELECTROLUX ErgoSpace XXL BOX 17, ELECTROLUX JMANIMAL+, ELECTROLUX PowerForce ZPFALLFLR, ELECTROLUX UltraActive ZUA 3830, ELECTROLUX UltraOne Z 8860 CS, ELECTROLUX UltraSilencer Z 3371, AEG-ELECTROLUX AUSG3900 UltraSilencer, AEG-ELECTROLUX JMORIGIN JetMaxx, AEG-ELECTROLUX USORIGINDB UltraSilencer, AEG-ELECTROLUX Z5610 Oxygen, AEG-ELECTROLUX ZE341 ErgoSpace, AEG AirMax AAM 6101, AEG LX8-1-OKO, ELECTROLUX UltraSilencer ZUSANIMAL, ELECTROLUX ZUSALLFLR, PHILIPS FC9182/01 PerformerPro, AEG UltraPerformer AUPG 3801 Green, ELECTROLUX Accelerator ZAC 6711, ELECTROLUX ErgoSpace 2271 XXL, ELECTROLUX ESPC72RRT, ELECTROLUX Oxygen Z 5922, ELECTROLUX SilentPerformer ESP72RR, ELECTROLUX UltraOne EUO9GREEN, ELECTROLUX UltraSilencer EUS8GREEN Green, AEG-ELECTROLUX AirMax AAM 6100 - 6160EC, AEG-ELECTROLUX ESANIMAL ErgoSpace, AEG-ELECTROLUX SmartVac Z 5000 - 5695, AEG-ELECTROLUX Z3348 UltraSilencer, AEG-ELECTROLUX ZAM6108 AirMax, AEG-ELECTROLUX ZSPPARKETW SilentPerformer, AEG CycloneXL ACX 6206N, AEG SilentPerformer Cyclonic ASPC 7110, ELECTROLUX Z8810 UltraOne, PHILIPS FC8783/09R1 Performer Silent, PHILIPS XD8052/12 8000 Series, AEG Viva Quickstop AVQ 2137, ELECTROLUX Clario Z 2050 Hygienica, ELECTROLUX ErgoSpace ZE 2251, ELECTROLUX Maximus ZXM 7035, ELECTROLUX Pro Typ 9092880609, ELECTROLUX UltraCaptic UCANIMAL, ELECTROLUX UltraOne ZUO 9923 PT, ELECTROLUX UltraSilencer ZCS 2260 CEL, AEG-ELECTROLUX AAM6115 AirMax, AEG-ELECTROLUX AVC1220 VivaControl, AEG-ELECTROLUX Oxygen+ Z 7320 - 7335, AEG-ELECTROLUX XXL125 ErgoSpace, AEG-ELECTROLUX Z5935 Oxygen, AEG-ELECTROLUX ZEO5415 Essensio, AEG AirMax AAM 6124, AEG LX9-2-WR-P, ELECTROLUX UltraSilencer ZUSORIGINT, ELECTROLUX ZUSORIGDTR, PHILIPS FC9199/02 PerformerPro, AEG UltraSilencer AUSG 3901, ELECTROLUX Accelerator ZAC 6827, ELECTROLUX ErgoSpace MCY 2, ELECTROLUX Excellio Z 5120, ELECTROLUX Oxygen+ Z 7329, ELECTROLUX SilentPerformer ESP7GREEN, ELECTROLUX UltraOne UOPOWER, ELECTROLUX UltraSilencer USANIMAL, AEG-ELECTROLUX AJM6840 JetMaxx, AEG-ELECTROLUX ESPARKETTO ErgoSpace, AEG-ELECTROLUX UltraOne Z8820, AEG-ELECTROLUX Z3367 UltraSilencer, AEG-ELECTROLUX ZAPORIGINE AeroPerformer, AEG-ELECTROLUX ZUOGREEN UltraOne, AEG ErgoSpace AES 355 B, AEG SuperCyclone ASCPARKETT, ELECTROLUX ZG 8800 Green, PHILIPS FC8956/09 Performer Ultimate, PHILIPS FC8768/01 PowerPro, AEG VX6-2-IW-5, ELECTROLUX Classic Silence ZCS 2000, 2100, ELECTROLUX ErgoSpace ZE 2410, ELECTROLUX Oxy3System ZO 6326, ELECTROLUX Pure C9 PC91-4RR, ELECTROLUX UltraCaptic ZUCHARDFTR, ELECTROLUX UltraOne ZUOORIGINB, ELECTROLUX UltraSilencer ZUS 3374, AEG-ELECTROLUX AAM6216 AirMax, AEG-ELECTROLUX AVQ2117 VivaQuickstop, AEG-ELECTROLUX PowerForce APF 61xx, AEG-ELECTROLUX XXL2254 ErgoSpace, AEG-ELECTROLUX Z7331 Oxygen+, AEG-ELECTROLUX ZJM68FD1 JetMaxx DustGone, AEG AJG 6800 - 6899 JetMaxx, AEG Oxygen+ AO 7320, ELECTROLUX USORIGINPR, PHILIPS FC8722/09 Performer Expert, PHILIPS FC9714/81, AEG UOORIGWR+, ELECTROLUX AirMax ZAM 6116, ELECTROLUX ErgoSpace XXL 170, ELECTROLUX JetMaxx JMFLOORPRO, ELECTROLUX PD91 ALRG2 PureD9 UltraOne, ELECTROLUX SuperCyclone SCTURBO, ELECTROLUX UltraOne Z 8820 WP, ELECTROLUX UltraSilencer Z 3321, AEG-ELECTROLUX AO7350 Oxygen+, AEG-ELECTROLUX EUS83SB UltraSilencer, AEG-ELECTROLUX UltraOne Z8872, AEG-ELECTROLUX Z4518 Bolido, AEG-ELECTROLUX ZE2250 ErgoSpace, AEG-ELECTROLUX ZUSORIGDB+ UltraSilencer, AEG JetMaxx AJM 6717, AEG UltraActive AUA 3840, ELECTROLUX ZSPGRNTOY, PHILIPS FC9074/01 Jewel, PHILIPS Performer FC9150 - FC9179, AEG VX8-1-CB-P, ELECTROLUX Cyclone Z 5810, ELECTROLUX ErgoSpace ZE 335, ELECTROLUX Oxygen Z 5510, ELECTROLUX Pure D8 PD82-4MG, ELECTROLUX UltraFlex UFPARKETT, ELECTROLUX UltraPerformer ZUP 3820 G, ELECTROLUX PowerForce EPF61RR, ELECTROLUX SuperCyclone ZSC 69FD2 DustGone, ELECTROLUX UltraOne Z 8824 CSP, ELECTROLUX UltraSilencer Z 3342, AEG-ELECTROLUX APF6150 PowerForce, AEG-ELECTROLUX EUS8X2DB UltraSilencer, AEG-ELECTROLUX UltraSilencer ZEN, AEG-ELECTROLUX Z5020 Excellio, AEG-ELECTROLUX ZE2262 ErgoSpace, AEG Accelerator AAC 6705...6758, AEG JetMaxx AJM 6840, AEG UltraCaptic UCANIMALT, ELECTROLUX UltraSilencer ZUS 3935, ELECTROLUX ZUODELUXE+, PHILIPS FC9166/01 Performer, PHILIPS PowerCyclone FC8760 - FC8769, AEG UltraOne AUO 8815 B, AEG VX8-2-BM-P, ELECTROLUX CycloneXL ZCX 6204, ELECTROLUX ErgoSpace ZE 351, ELECTROLUX Oxygen Z 5542, ELECTROLUX Silent Performer Cyclonic ESPC71DBT, ELECTROLUX UltraFlex ZUF4301OR, ELECTROLUX UltraPerformer ZUP 3840 CS, AEG-ELECTROLUX AEO5440 Essensio, AEG-ELECTROLUX EL7024 Oxy3System, AEG-ELECTROLUX Pro Typ EFHG12W, AEG-ELECTROLUX Z2030 Clario, AEG-ELECTROLUX Z8830 UltraOne, AEG-ELECTROLUX ZO6341 Oxy3System, AEG CycloneXL ACX 6200 - 6499, AEG Serie AEL UltraOne, ELECTROLUX Z 8200 - 8280 TwinClean, PHILIPS FC8764/01 PowerCyclone, PHILIPS FC9932/09 PowerPro Ultimate, AEG Viva Control AVC 1225, ELECTROLUX Bolido Z 4545, ELECTROLUX ErgoSpace XXL BOX 1 F, ELECTROLUX JetMaxx ZJM 6840, ELECTROLUX PowerForce PF1SPEEDY, ELECTROLUX UltraActive EL 4325, ELECTROLUX UltraOne Z 8850, ELECTROLUX UltraSilencer Z 3364, AEG-ELECTROLUX AUS3966 UltraSilencer, AEG-ELECTROLUX JetMaxx ZJM DustGone, AEG-ELECTROLUX USANIMAL UltraSilencer, AEG-ELECTROLUX Z5535 Oxygen, AEG-ELECTROLUX ZE328 ErgoSpace, AEG AEO 5400 - 5499 Essensio, AEG LX7-2-DB-P, AEG UltraOne AEL 8815, ELECTROLUX UltraSilencer ZUS 4065/PET., ELECTROLUX ZUS 3970 P, PHILIPS FC9177/01 Performer, AEG UltraPerformer AUP 3820 B, AEG VX8-4-ECO, ELECTROLUX EEUS89TM UltraSilencer, ELECTROLUX ESFLOORPRO, ELECTROLUX Oxygen Z 5695, ELECTROLUX SilentPerformer Cyclonic ZSPCGREEN, ELECTROLUX UltraOne EUO93RR, ELECTROLUX UltraSilencer EUS83SB, AEG-ELECTROLUX AET7760 Twintech, AEG-ELECTROLUX ErgoSpace Green AESG 300/301, AEG-ELECTROLUX Pure D9 PD91-GREEN, AEG-ELECTROLUX Z3334 UltraSilencer, AEG-ELECTROLUX ZAM6101 AirMax, AEG-ELECTROLUX ZPFPARKETT PowerForce, AEG CycloneXL ACX 6205FB, AEG Serie P SystemPro, ELECTROLUX Z 8862 UltraOne, PHILIPS FC8781/09 Performer Silent, PHILIPS FC9199/01 PerformerPro, AEG Viva Quickstop AVQ 2114, ELECTROLUX Clario Z 2030, ELECTROLUX ErgoSpace ZE 2210, ELECTROLUX Maximus XXM 000 - 999, ELECTROLUX Pro Typ 1050598562, ELECTROLUX UltraCaptic EUC96DBM, ELECTROLUX UltraOne
Zobrazit více

Parametry

Výrobce ElektroSkalka
Typ filtru HEPA