HEPA filtry pro MIELE SF-AH50, SF-AA50 k vysavači MIELE Pacific Power S4211 uhlíkové 2ksUhlíkové HEPA filtry 2ks pro vysavače MIELE S4000, MIELE S5000, MIELE S6000 a MIELE S8000 s filtry MIELE SF-AAC 50, MIELE SF-AA 50, MIELE SF-AH 50, MIELE SF-HA 50, MIELE SF-AP 50, MIELE SF-SA 50, MIELE 07226150, MIELE 7226170, MIELE 9616110, MIELE 9616280, MIELE 10107860, MIELE 10781510, MIELE 41996461D a MIELE 41996564D rozměrově kompatibilní, jsou vhodné pro vysavače MIELE S4210, MIELE S4211, MIELE S4212, MIELE... Celý popis

Koupit za 333 Kč
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
  • Od nejdražších

Popis

HEPA filtry pro MIELE SF-AH50, SF-AA50 k vysavači MIELE Pacific Power S4211 uhlíkové 2ksUhlíkové HEPA filtry 2ks pro vysavače MIELE S4000, MIELE S5000, MIELE S6000 a MIELE S8000 s filtry MIELE SF-AAC 50, MIELE SF-AA 50, MIELE SF-AH 50, MIELE SF-HA 50, MIELE SF-AP 50, MIELE SF-SA 50, MIELE 07226150, MIELE 7226170, MIELE 9616110, MIELE 9616280, MIELE 10107860, MIELE 10781510, MIELE 41996461D a MIELE 41996564D rozměrově kompatibilní, jsou vhodné pro vysavače MIELE S4210, MIELE S4211, MIELE S4212, MIELE S5120, MIELE S5410, MIELE S8310, MIELE S8330, MIELE S8510, MIELE S8730 a pro modely uvedené níže.
Technické parametry

Rozměry filtru: 182 x 83 x 28 mm
Výška filtru: 28 mm
Počet ks: 2ks
Kompatibilní s filtry

MIELE SF-AAC 50
MIELE SF-AA 50
MIELE SF-AH 50
MIELE SF-HA 50
MIELE SF-AP 50
MIELE SF-SA 50
MIELE 07226150
MIELE 7226170
MIELE 9616110
MIELE 9616280
MIELE 10107860
MIELE 10781510
MIELE 41996461D
MIELE 41996564D
MENALUX F311
MENALUX 3100VP
MENALUX MSK2
HQ W7-54903-HQN
KOMA HFML1
VACS HF0071
Určeno pro vysavače

MIELE S4000
MIELE S4002
MIELE S4210
MIELE S4211
MIELE S4212
MIELE S4213
MIELE S4221
MIELE S4260
MIELE S4261
MIELE S4262
MIELE S4280
MIELE S4281
MIELE S4282
MIELE S4441
MIELE S4510
MIELE S4511
MIELE S4560
MIELE S4561
MIELE S4562
MIELE S4580
MIELE S4581
MIELE S4582
MIELE S4711
MIELE S4780
MIELE S4781
MIELE S4782
MIELE S4812
MIELE S5000
MIELE S5120
MIELE S5210
MIELE S5211
MIELE S5220
MIELE S5221
MIELE S5260
MIELE S5261
MIELE S5280
MIELE S5281
MIELE S5310
MIELE S5311
MIELE S5321
MIELE S5360
MIELE S5361
MIELE S5380
MIELE S5381
MIELE S5410
MIELE S5411
MIELE S5421
MIELE S5480
MIELE S5481
MIELE S5510
MIELE S5520
MIELE S5560
MIELE S5580
MIELE S5710
MIELE S5711
MIELE S5760
MIELE S5780
MIELE S5781
MIELE S5980
MIELE S5981
MIELE S6000
MIELE S6220
MIELE S6240
MIELE S6290
MIELE S6350
MIELE S6760
MIELE S8000
MIELE S8310
MIELE S8330
MIELE S8510
MIELE S8730
A další kompatibilní modely MIELE
Zobrazit více

Parametry

Výrobce ElektroSkalka