Papírové sáčky pro ROWENTA ZR815 Bully, KÄRCHER 6.959-130.0, 15ks sáčkůSáčky do vysavačů KÄRCHER WD3, ROWENTA papírové 15ks ve třech baleních sáčků s KÄRCHER 6.959-130.0, KÄRCHER 6.904-051, KÄRCHER 6.904-263, ROWENTA ZR 81, ROWENTA ZR 814, ROWENTA ZR 815, ROWENTA ZR 816, MENALUX 1769P, MENALUX C804, MENALUX 2585P, MENALUX CS04, SWIRL R23/4, SWIRL R24, SWIRL X130, WORWO RMB03K kompatibilní, jsou vhodné do vysavačů KÄRCHER WD 3.000 - 3.999 Serie, AQUAVAC, BOSCH, CLATRONIC, ETA, EINHELL, FAKIR, ROWENTA... Celý popis

Koupit za 399 Kč
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
  • Od nejdražších

Popis

Papírové sáčky pro ROWENTA ZR815 Bully, KÄRCHER 6.959-130.0, 15ks sáčkůSáčky do vysavačů KÄRCHER WD3, ROWENTA papírové 15ks ve třech baleních sáčků s KÄRCHER 6.959-130.0, KÄRCHER 6.904-051, KÄRCHER 6.904-263, ROWENTA ZR 81, ROWENTA ZR 814, ROWENTA ZR 815, ROWENTA ZR 816, MENALUX 1769P, MENALUX C804, MENALUX 2585P, MENALUX CS04, SWIRL R23/4, SWIRL R24, SWIRL X130, WORWO RMB03K kompatibilní, jsou vhodné do vysavačů KÄRCHER WD 3.000 - 3.999 Serie, AQUAVAC, BOSCH, CLATRONIC, ETA, EINHELL, FAKIR, ROWENTA a pro modely uvedené níže.
Technické parametry

Rozměry: (š)720 x (v)225 mm
Rozměry příruby: 130 x 125 mm
Otvor v přírubě: 65 mm
Počet ks: 15ks
Kompatibilní s příslušenstvím vysavačů

BOSCH 2605411150
JOLLY R14
JOLLY R14 MAX
KÄRCHER 6.959-130
KÄRCHER 6.959-130.0
KÄRCHER 1.347-401
KÄRCHER 6.904-051
KÄRCHER 6.904-051.0
KÄRCHER 6.904-263
K&M B03
K&M E60
K&M E61
K&M M14
K&M O01
K&M O02
K&M R03
KOMA RW01
KOMA RW01S
MENALUX 1769P
MENALUX C804
MENALUX 2585P
MENALUX CS04
ROWENTA ZR81R
SWIRL R23/4
SWIRL R24
SWIRL X130
VROPAP R003
VROPAP N002
WORWO RMB06K Perfect Bag
WORWO RMB06W Perfect Bag
WORWO RMB03K Perfect Bag
XAVAX RO02P
Určeno pro vysavače:
KARCHER SE 4 Plus Special, ETA 4222 Barello, AEG Vampyr Multi 300, ELECTROLUX Janitor Z 718, ELECTROLUX Twinstream Z 77, KARCHER KWD 3 S V-15/4/20 Anniversary Edition, BOSCH komp. s 2605411150, BOSCH PAS 12-27 F, ELECTROLUX Twinstream Z 63, KARCHER KWD 2 V-17/6/18, BOSCH BBZ21AF, KARCHER WD3 V-17/6/20 Car, BOSCH komp. s BMZ21A, ETA Ambito 0516, ELECTROLUX Masterlux 55, ELECTROLUX Twinstream Z 85, KARCHER KWD 1 W V-12/2/18C, ELECTROLUX Aqua Lux Super 1000, ELECTROLUX Twinstream Z 66, KARCHER KWD 2 S V-15/4/18, BOSCH BMS 1500, KARCHER WD3 S V-15/6/20 Home, BOSCH komp. s Typ W, ELECTROLUX Professional Z 716, ELECTROLUX Z 1516, KARCHER WD2 Plus S V-15/4/18/C, ETA Barello Profi 6222, AEG Multi 300 3 v 1, ELECTROLUX Aqualux Z 55 (Super 1000), ELECTROLUX Twinstream Z 716, KARCHER KWD 2 V-19/4/18, BOSCH BMS 2100 - 2299 Amphibixx, KARCHER WD3 V-19/6/20 Home, BOSCH PAS 10-20, ELECTROLUX Twinstream Z 301, KARCHER KWD 1 W-12/2/18, ELECTROLUX Z 716, KARCHER WD3 V-17/4/20 Home, ETA Barello 4222, AEG Super Multi 200, ELECTROLUX Janitor Z 716, ELECTROLUX Twinstream Z 76, KARCHER KWD 3 Anniversary Limited Edition, BOSCH BMZ 21 A, KARCHER SE 4 Plus Extraktor, BOSCH PAS 12-27, ELECTROLUX Twinstream Z 55, KARCHER WD2 Plus V-12/4/18/C, BOSCH BBZ21A, ELECTROLUX Z 720, KARCHER WD3 S V-17/4/20, BOSCH komp. s BBZ21AF, KARCHER SE 4 Plus, ETA 0516 Ambito, ELECTROLUX Janitor Z 720, ELECTROLUX Twinstream Z 78, KARCHER KWD 3 V-17/4/20, BOSCH PAS 850, ELECTROLUX Aqua CZ 23100, ELECTROLUX Twinstream Z 65, KARCHER KWD 1 W V-12/4/18, BOSCH BMS 1000 - 1999, KARCHER WD3 S V-15/4/20, BOSCH komp. s Typ X/W, ELECTROLUX Masterlux S 1010, ELECTROLUX Twinstream Z 87, KARCHER WD2 Plus V-15/4/18/C, AEG Gr.30, ELECTROLUX Aqua Lux Z 55, ELECTROLUX Twinstream Z 67, KARCHER KWD 2 S V-15/4/18/C, BOSCH BMS 2000 - 2199 Serie, KARCHER WD3 S V-19/4/20 Suc. Br. Kit, BOSCH komp. s Typ X, ELECTROLUX Professional Z 720, ELECTROLUX Z 555, KARCHER WD3 V-17/4/20 Car, ETA 6222 Barello Profi, AEG Org. Gr. 30, ELECTROLUX Janitor Z 1516, ELECTROLUX Twinstream Z 750, KARCHER KWD 3 V-12/4/20+3FB, BOSCH BMS 2100 - 2299 Aqua Clean, KARCHER SE 4 Special Plus, BOSCH PAS 11-21, AEG-ELECTROLUX Multi 300, ELECTROLUX Twinstream Z 53, KARCHER KWD 2 V-12/4/18, BOSCH Aqua Clean Serie, ELECTROLUX Z 718, KARCHER WD3 V-17/4/20 Tough Vac, ALFATEC 30, ALFATEC Aqua Clean AC 200, ALFATEC Aqua Dry, ALFATEC Aqua Dry 30, ALFATEC Aqua Dry AD 20, ALFATEC Aquadry, ALFATEC Bidone, ALFATEC Bidone Aqua dry ad 20, ALFATEC Extractec 30, ALUTEC NTS 20 K, E, ALUTEC NTSR 20, AQUA VAC 600, AQUA VAC 610, AQUA VAC 612, AQUA VAC 615, AQUA VAC 620, AQUA VAC 7003, AQUA VAC 7303, AQUA VAC 7402 B, AQUA VAC 7403, AQUA VAC 7413, AQUA VAC 7505, AQUA VAC 7506, AQUA VAC 770, AQUA VAC 790, AQUA VAC 8500, AQUA VAC 8502, AQUA VAC 8503, AQUA VAC 9003, AQUA VAC 905, AQUA VAC 905-33, AQUA VAC 905-34, AQUA VAC 90661, AQUA VAC AZ 90661, AQUA VAC Domestica 960, AQUA VAC Extra 300, AQUA VAC Extra 302, AQUA VAC Exxtra 302, AQUA VAC Hobby 36, AQUA VAC NT 20 L Container, AQUA VAC Plus 1000, AQUA VAC Power VAC 1200, AQUA VAC S 600, AQUA VAC S 610, AQUA VAC S 612, AQUA VAC S 620, AQUA VAC S 790, AQUA VAC Super 30, AQUA VAC Super 40, AQUA VAC Synchro 30, AQUA VAC Synchro 40, AQUA VAC Synchro 905, AQUA VAC Synchro S 600, AQUA VAC Synchro S 610, AQUA VAC Synchro S 612, AQUA VAC Synchro S 790, AQUA VAC X 600, ASGATEC NT 1400 Inox, BAUHAUS Herkules 15, BAUHAUS Herkules 3000, BAUHAUS Herkules 3001, BAUHAUS Herkules 4001, BAUHAUS Herkules Aqua Steel 40, BERYL Beryl, BESTRON 787100, BESTRON DWD 1450 S, BESTRON Hobby Vac 1000, BESTRON Hobbyvac, BESTRON KAZ 7000, BLUE AIR 1043 LG / 1043LG, BLUE AIR 931 SL / 931SL, BLUE AIR SD 826, BLUE AIR SDE 826, BLUE WIND Jazz AS 20, BOMANN BS 981 CB, BOMANN BSS 982 CB, BORK VC 9618 GY, BORK VC 9710, BULCRAFT Ketel, BULLCRAFT Ketel, CALOR 4040.0, CALOR 4611 Duo, CALOR 4616 Duo, CALOR 4626 Duo, CALOR 4646 Duo, CALOR 4650 Duo, CALOR 4656 Duo, CALOR 4696 Duo, CALOR Duo 4580, CALOR Duo 4680, CALOR Duo 4681, CALOR Duo 4698, CALOR Duo 4699, CALOR Duo Eau Et Poussiere 4580, CALOR Duo Eau Et Poussiere 4611, CALOR Duo Eau Et Poussiere 4616, CALOR Duo Eau Et Poussiere 4626, CALOR Duo Eau Et Poussiere 4646, CALOR Duo Eau Et Poussiere 4650, CALOR Duo Eau Et Poussiere 4656, CALOR Duo Eau Et Poussiere 4696, CALOR Pro 4681, CLATRONIC BS 1260, CLATRONIC BS 1261, CLATRONIC BSS 1261, CMI OBI Org. Gr. NTS StB 20, COLUMBUS ST 12 staré č. 20511230, COLUMBUS SW 30 P, CONTI Aqua Magic VC-0412, CURTISS Jazz 20, CURTISS Jazz 30, DAREL XWDA 150, DELONGHI 1200 WD, DELONGHI Darel XWDA 150, DELONGHI Penta Vap, DELONGHI WD 1200, DELONGHI XD 100 PS Domoscout, DELONGHI XD 1000 EX Domo Exe, DELONGHI XD 1000 PD Comp Dry, DELONGHI XD 1000 PS, DELONGHI XD 1036 MV, DELONGHI XD 1064 M, DELONGHI XD 1064 MV, DELONGHI XE 1000, DELONGHI XE 1200 PD, DELONGHI XE 1200 XW, DELONGHI XW 1200 MD, DELONGHI XW 1200 PD, DELONGHI XW 1200 PS, DELONGHI XW 1200 PS Domoscout, DELONGHI XW 1200 SD, DELONGHI XW 1200 SD W/D Domo Penta, DELONGHI XW 1400, DELTA SPIRE S 1200, DPE Ciclone, DPE Rudy, EINHELL 1100 Inox, EINHELL 1300 A, EINHELL AS 1100, EINHELL AS 1250, EINHELL AS 1250 N, EINHELL AS 1400, EINHELL AS 1400 Inox, EINHELL BT-VC 1115, EINHELL BT-VC 1115-2, EINHELL Duo 1100, EINHELL Duo 1250, EINHELL Duo 1300, EINHELL Duo 1300 A, EINHELL HPS 1300, EINHELL HPS 1300 Inox, EINHELL Inox 1100, EINHELL Inox 1250, EINHELL Inox 1250/1, EINHELL Quatro 31, EINHELL Quattro 31, EINHELL TC-VC 1815 S, EINHELL TE-VC 1820, EINHELL TE-VC 1820 S, EINHELL TH-VC 1820, EINHELL TH-VC 1820 S, EINHELL VM 1220 S, EIO, MORPHY RICHARDS Flower 2200 W, ELETTROZETA 9234, ELETTROZETA Jazz 2230, ETA .404 Serie, ETA .404 Serie Neptun, ETA .865 Serie Mariner, ETA .867 Serie Atlantic, ETA 0441 Atlantic, ETA 0865 Mariner, ETA 1865 Mariner, ETA 2865 Mariner, ETA 2867 Atlantic, ETA 3865 Mariner, ETA 3867 Atlantic, ETA 7865 Mariner, ETA Atlantic, ETA Atlantic 2867, ETA Mariner, ETA Poseidon 2865, ETA Poseidon 4 v 1, ETA Poseidon 7865, ETA Rowenta, ETA x865 Mariner, EUROPLUS R 5006, FAKIR - Nilco 2606805, FAKIR - Nilco 3009805, FAKIR - Nilco DS 34, FAKIR - Nilco Elegance, FAKIR - Nilco IC 215, FAKIR - Nilco IC 315, FAKIR - Nilco Org. Gr. 2606806, FAKIR - Nilco S 130, FAKIR - Nilco S130 plus, FAKIR - Nilco S16 T, FAKIR - Nilco S17 NT, FAKIR - Nilco S18, FAKIR - Nilco S25, FAKIR - Nilco S26 NT, FAKIR - Nilco S35, FAKIR - Nilco S40 NT, FAKIR - Nilco S900, FAKIR - Nilco SE28, FAKIR - Nilco SE32, FAKIR - Nilco SE33, FAKIR - Nilco Seau 15L, FAKIR - Nilco Seau 20L, FAKIR - Nilco Seau 30L, FAKIR - Nilco WS 30, FAKIR - Nilco WS 50, FAKIR - Nilco WS 80, FIF Lavorwash GB18, FIF Lavorwash GBX, FIF Lavorwash GBX 32, FIF Lavorwash GE18, FIF Lavorwash Genio, FIF Lavorwash Genio Inox, FIF Lavorwash GN 18, FIF Lavorwash GN 32, FIF Lavorwash GNX 22, FIF Lavorwash GNX 32, FIF Lavorwash Nilo, FIF Lavorwash NTS 20, FIF Lavorwash NTS 30, FIF NTS 20, FIF NTS 30, FIF NTS 3000, FIF Top Craft NT 0506, FILTERCLEAN K 12, FILTERCLEAN L 5, FILTERCLEAN R 5, FIRST LINE 4101.1, FIRST LINE 4104.0, FIRST LINE 4192.1, FIRST LINE 4198.3, GHIBLI S 90 BP, GISOWATT Aquamatic aly XL, GISOWATT Aquamatic ASS 20, GISOWATT Aquamatic Sintesi, GISOWATT Aquamatic Sintesi Elle, GISOWATT Aquamatic Sinthesi, GISOWATT Aquamatic Valy, GISOWATT Aquamatic Valy Elle, GISOWATT Arni, GISOWATT Brico 220 P/X, GISOWATT Brico 230 P/X, GISOWATT Brico 250, GISOWATT Brico 250 P/X, GISOWATT Competitor 20 Wet & Dry, GISOWATT Igea Ecosystem Cleaner, GISOWATT Lavamatic Jet Cleaner, GISOWATT Lavamatic TE, GISOWATT Lavamatic TE/TI, GISOWATT Lavamatic TI, GISOWATT Niagara, GO/ON! NT 1300 A, GO/ON! NT 1300 i, GOBLIN Wizard, HAMACH HMV ZEA, HERKULES 15, HERKULES 4001, HERKULES Inox 20 MS, HITACHI S 24 E, HITACHI WDE 1000, HITACHI WDE 1200, HOOVER Bidlone 1640, HOOVER Bidlone 2046, HOOVER Bidone 1640, HOOVER Bidone 2046, HOOVER Dry Plus S 4434, HOOVER JET ‘N’ WASH S 6145, HOOVER Org. Gr. H31, HOOVER Org. Gr. H45, HOOVER RO 49, HOOVER S 4270, HOOVER S 4276, HOOVER S 4282, HOOVER S 4290, HOOVER S 4292, HOOVER S 4294, HOOVER S 4308, HOOVER S 4310, HOOVER S 4320, HOOVER S 4348, HOOVER S 4378, HOOVER S 4434, HOOVER S 6145, HOOVER SX 2045, HOOVER SX 3066, CHROMEX 2000, CHROMEX 2500, CHROMEX 900, CHROMEX AB 900, CHROMEX Aspirobot 2000, CHROMEX Aspirobot 2500, CHROMEX Aspirobot 900, CHROMEX Aspirobot Ouragan, CHROMEX Bidon Pro 900, CHROMEX EA 20, CHROMEX CH 143, CHROMEX CH 143 Aspirobot ouragan, CHROMEX CH 250 Ouragan Force 20, CHROMEX CH 49 Aspirobot 2000, CHROMEX CH 50 Aspirobot 900, CHROMEX CH 52 Aspirobot 2500, CHROMEX CH 943 Pro 900, ISSA Supercondor Junior, KARCHER 2001, KARCHER 2150K, KARCHER 2200A, KARCHER 2201A, KARCHER 2201F, KARCHER 2204A, KARCHER 2206A, KARCHER 2231pt, KARCHER 2234pt, KARCHER 2251, KARCHER 2251 Inox, KARCHER 2251Me, KARCHER 2254Me, KARCHER 2504, KARCHER 2534, KARCHER 2534Pt, KARCHER 2554Me, KARCHER 2604, KARCHER 2654, KARCHE
Zobrazit více

Parametry

Výrobce ElektroSkalka