ELSTON 350 S3 DUO

80 %
(1 hodnocení)

Zdroj řady ASTIP ELSTON 350 S3 DUO S možností připojení externí baterie: 12V / max 150Ah Tvar výstupního napětí: čistý sinus Trvalý výkon zdroje je 350WCZ výrobek   Značné prodloužení doby zálohování pomocí propojovací sady a externí baterie uživatele. Zdroj řady ELSTON DUO obsahuje gelovou baterii 2 x 12Ah, např. pro dohoření paliva a ochranu kotle před přehřátím. Při dlouhodobých výpadcích však vzniká potřeba v kotli topit, ne ho jen chránit. Proto je součástí dodávky zdrojů propojovací sada.... Celý popis

Koupit za 12 543 Kč
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
  • Od nejdražších

Popis

Zdroj řady ASTIP ELSTON 350 S3 DUO
S možností připojení externí baterie: 12V / max 150Ah
Tvar výstupního napětí: čistý sinus
Trvalý výkon zdroje je 350WCZ výrobek
 
Značné prodloužení doby zálohování pomocí propojovací sady a externí baterie uživatele. Zdroj řady ELSTON DUO obsahuje gelovou baterii 2 x 12Ah, např. pro dohoření paliva a ochranu kotle před přehřátím. Při dlouhodobých výpadcích však vzniká potřeba v kotli topit, ne ho jen chránit. Proto je součástí dodávky zdrojů propojovací sada. Ta slouží k propojení záložního zdroje s externí baterií, kterou však zákazník nekupuje se zdrojem ale dodá si jí až v případě nutnosti. Nabízí se tak levné zálohování všech typů kotlů, vč. kotlů automatických při dlouhých výpadcích el. sítě.
 

V případě, že je dostupnost záložního zdroje "NA CESTĚ" (zdroje jsou objednány u výrobce).
V topné sezóně, poptávka výrazně převyšuje nabídku a výrobce nestíhá vykrývat objednávky, proto je doba dodání výrobcem stanovena na 14 - 21 dnů

Zdroj je schopen zálohovatVšechny zplyňovací kotle s libovolným čerpadlem (do 70W) a regulací, většinu automatických kotlů s úsporným čerpadlem a regulací (ke stažení zde.)
Tabulka doby zálohování v závislosti na příkonu čerpadla, kotle,…

Všechny doby záloh, jsou za ideálních "laboratorních" podmínek a v praxi se jich nelze striktně držet, mohou se lišit, a proto se berou pouze jako orientační. Doby záloh jsou uvedeny pro průměrný odběr a středně těžký provoz.
Automatický provoz zdrojePo aktivaci zdroje probíhají všechny činnosti automaticky včetně nabíjení a udržování baterie.Studený startZdroje lze aktivovat ručně i ve chvíli, kdy el. síť není ve funkci. Např. se vybije vnitřní akumulátor a zdroj se vypne. Nevadí.  Pomocí připojovací sady  připojíte externí baterii ke zdroji, zdroj opět zapnete vypínačem na krytu a pokračujete v zálohování.
Snadná montážDíky montážní sadě lze zdroje jednoduše uchytit na zeď. El. jednoduché propojení zajišťuje zásuvka, flexošňůra a propojovací sada pro připojení externí baterie. Zdroj je vybaven autodiagnostikou – prevence poruch a jistota bezpečného provozu kotle. Ve chvíli, kdy autodiagnostika zjistí poruchu se spustí alarm a výstup zdroje samočinně odpadne na elektrickou síť. Protože poruchu  zdroj zjistí  v době, kdy je el. síť v pořádku, nehrozí tak bezprostřední nebezpečí zastavení čerpadla či vypnutí kotle. Zdroj v případě poruchy nebrání napájení zařízení ze sítě. Zdroje splňují požadavky požárních norem na dva nezávislé zdroje napájení. Zdroj je schopen rozbíhat asynchronní motory – čerpadla, ventilátory, …
AutodiagnostikaKaždý zdroj ASTIP průběžně kontroluje své funkce. Pokud autodiagnostika zdroje zjistí poruchu, potom se spustí alarm a výstup zdroje samočinně odpadne na elektrickou síť. Při poruše zdroje tak nehrozí akutní nebezpečí a alarm na tento stav upozorní i v létě. Důležité je zdroj nikdy nevypínat. V případě své poruchy nebrání zdroje ELSTON napájení čerpadel, kotlů proudem z el. sítě..
Zobrazit více

Parametry

Výrobce Astip

Podobné produkty