Encased je izometrické RPG z postapokalyptického sci-fi prostředí. Hra je inspirována tituly, jako jsou první dva díly Falloutu, Divinity: Original Sin, Baldur’s Gate a jim podobné. Náš tým zkušených vývojářů, z nichž někteří se podíleli na vývoji her jako Divinity: Original Sin Enhanced Edition a Divinity: Original Sin 2, Age of Decadence nebo Life is Feudal: Forest Village vám nyní nabízí, abyste se přidali do C.R.O.N.U.S. corporation. Ponořte se do nelineárního dobrodružství a prozkoumejte záhadné... Celý popis

Koupit za 53 Kč
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
  • Od nejdražších

Popis

Encased je izometrické RPG z postapokalyptického sci-fi prostředí. Hra je inspirována tituly, jako jsou první dva díly Falloutu, Divinity: Original Sin, Baldur’s Gate a jim podobné.

Náš tým zkušených vývojářů, z nichž někteří se podíleli na vývoji her jako Divinity: Original Sin Enhanced Edition a Divinity: Original Sin 2, Age of Decadence nebo Life is Feudal: Forest Village vám nyní nabízí, abyste se přidali do C.R.O.N.U.S. corporation. Ponořte se do nelineárního dobrodružství a prozkoumejte záhadné ruiny ztracené civilizace.

Zkoumejte, bojujte a přepadávejte karavany!

Encased je CRPG s otevřeným světem, který vybízí k prozkoumávání, cílí nejen na staré fanoušky žánru, ale i na nováčky. Hra je poctou nejlepším hrám tohoto žánru a snaží se hlavní aspekty nejen zachovat, ale ještě je vylepšit a zdokonalit.

Pokud chcete v tomto postapokalyptickém světě přežít, vytvořte si vlastní zbraně i zbroj a dále je vylepšujte. Hledejte tajemné artefakty v opuštěných labyrintech a zařízeních Předků a využijte je – každá relikvie má unikátní vlastnosti. Co všechno umí? Použijte je na své vybavení a uvidíte sami.

Najímejte, přemlouvejte nebo vyhrožujte obyvatelům pouště, aby vám pomohli. Využijte jejich schopnosti a dovednosti k prospěchu svému i jiných. Přidejte se do řad Nového Výboru, který se snaží znovu vybudovat starý svět, k bojovníkům za svobodu Republiky Karmínových vrchů, Církve, která chce, aby všichni konvertovali na jejich víru, Phalanxkých nájezdníků nebo vojenského řádu Kshatriya. Každá z frakcí je jiná a má svou vlastní vizi. Pomozte jedné z nich stát se tou nejsilnější, zničte je všechny nebo buďte vlkem samotářem.

 

Encased nepoužívá třídy postav. Díky univerzálnímu systému dovedností a atributů si můžete svou postavu upravit přesně tak, jak chcete.

Předveďte své taktické dovednosti v tahovém souboji proti různým druhům nepřátel. Kryjte se, využívejte různé druhy zbraní i munice, rozmísťujte pasti nebo se k nepřátelům díky energetickému brnění přibližte na dosah a nechte je ochutnat sílu provizorního palcátu! Ruiny ztracené civilizace jsou plné nepřátel – od zmutované divoké zvěře až po starověké bojové roboty. K překonání rozličných nepřátel bude třeba použít odlišnou taktiku.

Díky úžasným náhodným setkáním si vytvoříte vlastní unikátní dobrodružství: z vraku letadla vybudujte neproniknutelnou pevnost, vyhrajte gladiátorské hry, unikněte z Labyrintu smrti nebo ukradněte tajemný kufřík z odstaveného auta.

A pamatujte – herní svět bude na vaše činy reagovat. Zachraňte osadu před útokem nájezdníků a udělejte si tak nové důvěryhodné přátele nebo se k nim obraťte zády, pozabíjejte zbylé přeživší a vypleňte trosky. Je to na vás.

 
Zobrazit více

Parametry

Multiplayer ne
Žánr akční
Výrobce Prime Matter
Rok vydání 2019
DLC ano
Grafická karta 2048 MB
Procesor 3.3 GHz
Požadovaná RAM 4096 MB
Podpora OS Linux ano
Zobrazit více parametrů

Podobné produkty