Actinic Control MD Emulsion SPF 100 - Ochranná emulze Zdravotnický prostředek pro prevenci aktinické keratózy a nemelanomových kožních nádorů nebo jako podpůrná přídatná léčba aktinické keratózy. S SPF 100 poskytuje ochranu před UVB zářením a velmi vysokou ochranu před UVA zářením. Díky lehké konzistenci, která se snadno nanáší, je ideální pro každodenní použití. Čtěte pečlivě návod k použití prostředku. Eucerin® ACTINIC CONTROL MD SPF 100 je zdravotnický prostředek určený k prevenci aktinické... Celý popis

Koupit za 799 Kč
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
  • Od nejdražších
Zobrazit další nabídky

Popis

Actinic Control MD Emulsion SPF 100 - Ochranná emulze

Zdravotnický prostředek pro prevenci aktinické keratózy a nemelanomových kožních nádorů nebo jako podpůrná přídatná léčba aktinické keratózy. S SPF 100 poskytuje ochranu před UVB zářením a velmi vysokou ochranu před UVA zářením. Díky lehké konzistenci, která se snadno nanáší, je ideální pro každodenní použití.
Čtěte pečlivě návod k použití prostředku. Eucerin® ACTINIC CONTROL MD SPF 100 je zdravotnický prostředek určený k prevenci aktinické keratózy a nemelanomových kožních nádorů (NMSC) a k podpůrné přídatné léčběaktinické keratózy.

* Používejte pouze na čistou a neporušenou pokožku.
- Nanášejte každé ráno v dostatečném množství (2 mg / cm2).
- V případě vystavení pokožky přímému slunečnímu záření aplikaci pro zachování původní ochrany opakujte každé 2 hodiny, zejména po koupání, pokud se zpotíte nebo po použití ručníku.
- Použití menšího množství produktu výrazně snižuje úroveň ochrany.
- Na slunci se nezdržujte příliš dlouho, ani v případě, že používáte přípravek sluneční ochrany; nadměrné vystavování pokožky slunci představuje vážnou zdravotní hrozbu.
- Noste ochranný oděv a na nechráněné oblasti pokožky používejte dostatečnou sluneční ochranu. 
- Před použitím kosmetických výrobků (make-up, základový krém, dekorativní kosmetika) naneste nejdříve Eucerin® ACTINIC CONTROL MD SPF 100 a počkejte, dokud se zcela nevstřebá. Poté můžete nanášet další produkty.
- Pro optimální prevenci je nutné používat výrobek pravidelně každý den po celý rok. 
- Nechte zcela vstřebat a zabraňte přímému kontaktu s oděvy a pevnými povrchy, na nichž by výrobek mohl zanechat skvrny. 
- Zabraňte kontaktu s očima a sliznicemi. V případě náhodného kontaktu s očima, vypláchněte oči vlažnou vodou, a pokud příznaky přetrvávají, vyhledejte lékaře.
- Pacienti, kteří podstupují farmakologickou nebo chirurgickou léčbu aktinické keratózy, by měli Eucerin ACTINIC CONTROL MD SPF 100 začít používat teprve po uzavření/zahojení lézí a dle doporučení jejich lékaře.
- Informace k používání Eucerin ACTINIC CONTROL MD SPF 100 u kojenců, dětí a těhotných nebo kojících žen nejsou k dispozici.
Zobrazit více

Parametry

Druh emulze
Značka Eucerin
Objem 80 ml
SPF 100
Typ pleti pro všechny typy pleti
Voděodolné ne
Výrobce Beiersdorf
Bio ne
S minerálním UV filtrem ne
Na obličej ano
Konzistence tekuté
Určení unisex
Dermo ano
Sprej ne
V tyčince ne
Tónované ne
Zmatňující ne
Vegan ne
Na sport ne
Podkladové báze ne
Přírodní ne
Netoxické ne
Bez parfemace ano
Bez parabenů ano
Ekologické ne
Nekomedogenní ne
Zobrazit více parametrů

Podobné produkty