NANDAL - masivní stůl z recyklovaného teaku Exklusivní masivní stůl vyrobený z kvalitního recyklovaného indonézského teaku. Každý kus nábytku je jedinečný, je mu ponecháno charakteristické opotřebení dřeva. Výrobek z tohoto dřeva je ekologický, jedná se vlastně o znovu využité staré dřevo. Staré dřevo má velké charisma a krásu. Díky ruční výrobě je každý kus unikát. Nevyhovuje-li  Vám tento rozměr, v naší nabídce naleznete různé velikosti stolu. Přiznané nohy (10 x10 cm ) z 9 dílů .   Parametry... Celý popis

Koupit za 24 225 Kč
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
  • Od nejdražších

Popis

NANDAL - masivní stůl z recyklovaného teaku
Exklusivní masivní stůl vyrobený z kvalitního recyklovaného indonézského teaku.
Každý kus nábytku je jedinečný, je mu ponecháno charakteristické opotřebení dřeva.
Výrobek z tohoto dřeva je ekologický, jedná se vlastně o znovu využité staré dřevo.
Staré dřevo má velké charisma a krásu.
Díky ruční výrobě je každý kus unikát.
Nevyhovuje-li  Vám tento rozměr, v naší nabídce naleznete různé velikosti stolu.

Přiznané nohy (10 x10 cm ) z 9 dílů .
 
Parametry produktu:
 

délka:

180 cm

šířka:

90 cm

výška:

79 cm

hmotnost:
65 kg

 
Výrobky firmy KOPA jsou vhodné nejen pro dekoraci interiérů, svou vysokou užitnou hodnotou můžou výrazně zvýšit celkovou pohodu daného interiéru.
 
Fa KOPA dodává výhradně výrobky s vyzkoušenou kvalitou a precizním provedením, vysokou pevností a pravidelností vzhledu, tato kvalita je sledována u každého výrobku zvlášť.
 
Nábytek Fa KOPA se vyrábí  na Jávě, kde spolupracujeme již 6 rokem s výrobcem , který  se řadí mezi nejlepší výrobce zahradního teakového  nábytku v Indonésii . Spojení jádrového teakového dřeva, designu  a moderní  technologie nám dávají dobrý podnět  pro to , aby nábytek dlouho  sloužil a byl nadčasový.
 
Všechny výrobky oproti jiným dodavatelům, jsou  vyleštěny a  2 x ošetřeny teakovým  olejem s UV filtrem. Díky této úpravě se nevyskytnou skvrny, prodlouží se životnost a nábytek je velmi příjemný na dotek.
 
Produkty firmy FAKOPA jsou z teakového dřeva, konkrétně z Indonésie. Teak z nejlepších plantáží na Jávě, založených před téměř 200 lety Holanďany, zaručuje vysokou kvalitu. Tyto plantáže jsou vlastněné a řízené indonéskou vládou, která sadbu dřeva kontroluje.
 
Teakové dřevo používané při výrobě je zpracováno tzv.recyklovaně, z již jednou vytěženého dřeva starého desítky až stovky let. Vzácné stromy se tudíž nemusí těžit znovu,což je pro nás všechny velmi důležité.
Zobrazit více

Parametry

Výrobce Kopa Teak
Výška 79 cm
Šířka 90 cm
Délka 180 cm
Druh materiálu teak
Hmotnost 65 kg