Faktor psí 03 DVD

100 %
(1 hodnocení)

Podrobnosti o produktu EUR0513788 Kronika paranormálních jevů Řecké písmeno PSÍ je znakem pro všechno neznámé, tajemné a nevysvětlitelné. FAKTOR PSÍ je pak ustáleným označením takzvaných paranormálních jevů. Jsou to podivné a nevysvětlitelné úkazy, které se vyskytují po celém světě a vzpírají se logice a leckdy i zákonům naší dimenze. Výzkumem těchto jevů se zabývá (v našem případě zcela fiktivní) Úřad pro vědecké vyšetřování a výzkum (Office of Scientific Investigation and Research - zkráceně... Celý popis

Koupit za 18 Kč
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
  • Od nejdražších

Popis

Podrobnosti o produktu EUR0513788 Kronika paranormálních jevů Řecké písmeno PSÍ je znakem pro všechno neznámé, tajemné a nevysvětlitelné. FAKTOR PSÍ je pak ustáleným označením takzvaných paranormálních jevů.

Jsou to podivné a nevysvětlitelné úkazy, které se vyskytují po celém světě a vzpírají se logice a leckdy i zákonům naší dimenze.

Výzkumem těchto jevů se zabývá (v našem případě zcela fiktivní) Úřad pro vědecké vyšetřování a výzkum (Office of Scientific Investigation and Research - zkráceně OSIR).

Jednotlivé příběhy uvádí americký herec Dan Aykroyd (známe ho například z filmu KROTITELÉ DUCHŮ), který je v civilním životě sám nadšeným badatelem v oblasti paranormálních jevů. Epizody: Volným pádem - Přestože se parašutistovi McGrattanovi neotevřel padák, nad zemí zázračně zpomalil a zázračně přistál. Vyšetřovatelům tvrdí, že umí ovladat gravitaci. Přítomnost - Úřad pomáhá mladému chlapci, který trpí nočními můrami, proti ničivé síle ovládající jeho dům. Zamoření - Úřad zkoumá podivné umrtí v týmu NASA, který při hledání meteoritu musí čelit útoku obrovského hmyzu. Přesuny lidských bytostí - Angela Corbeil a její dcera tvrdí, že v jednu chvíli byly doma v Eurece v kalifornii a pak se najednou ocitly na koleji Torontské univerzity. Další zaháda, kterou musí úřad prošetřit.
Zobrazit více

Parametry

Žánr klasické
Rok vydání 2021