Favea ProbioLact forte N°12 tob.30 Probiolact forte N°12 je doplněk stravy, který obsahuje vyvážený komplex 12, resp. 14 různých kmenů živých mikroorganismů v počtu až 10 miliard v jedné tobolce. Patří do nové generace probiotik v kombinaci s prebiotiky. Probiolact je přípravek, který obsahuje přátelské bakterie ve formě ochranné a stimulační vrstvy - biofilmu ve speciálních enterosolventních tobolkách, které chrání před nízkým pH žaludku. Je vhodný pro obnovu střevní mikroflóry zejména při užívání... Celý popis

Koupit za 259 Kč
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
  • Od nejdražších
Zobrazit další nabídky

Popis

Favea ProbioLact forte N°12 tob.30

Probiolact forte N°12 je doplněk stravy, který obsahuje vyvážený komplex 12, resp. 14 různých kmenů živých mikroorganismů v počtu až 10 miliard v jedné tobolce. Patří do nové generace probiotik v kombinaci s prebiotiky. Probiolact je přípravek, který obsahuje přátelské bakterie ve formě ochranné a stimulační vrstvy - biofilmu ve speciálních enterosolventních tobolkách, které chrání před nízkým pH žaludku. Je vhodný pro obnovu střevní mikroflóry zejména při užívání antibiotik a na cestách. S vitamínem C a D.

Vitamín C přispívá ke správné funkci imunitního systému a přispívá ke snížení únavy a vyčerpání.

Vitamín D přispívá ke správné hladině vápníku v krvi, přispívá k udržení zdravého stavu kostí, zubů a svalů a podporuje správnou funkci imunitního systému.

Balení obsahuje 30 tobolek.

Dávkování a způsob užití

Doporučené dávkování je 1 - 2 tobolky denně, před jídlem. Zapít dostatečným množství tekutiny. Pokud užíváte probiotika v průběhu antibiotické léčby, dopuručujeme ProbiLact forte N°12 užít přibližně v polovině intervalu mezi jednotlivými dávkami antibiotik. Nepřekračujte doporučené dávkování.

Složení

Aktivní látky: probiotické kultury (Lactobacillus acidophilus, Lactobacillus sporogenes, Bifidobacterium bifidum, Bifidobacterium breve, Lactobacillus acidophilus biofilm - 20 mg), vitamín C (askorbát sodný) - 50 mg (62,5 % * RVH).

Přídatné látky: fruktooligosacharidy (plnidlo - prebiotikum), hydroxypropylmethylcelulosa a mikrokrystalická celulosa (plnidla), stearan hořečnatý (látka protispékavá).

Složení tobolky: hydroxypropylmethylcelulosa, gelanová guma, barvivo - oxid titaničitý.

* RVH - referenční výživová hodnota

Upozornění

Není určeno pro děti do 3 let, těhotné a kojící ženy.
Zobrazit více

Parametry

Značka Favea
Výrobce Favea
Forma produktu gely
Vhodné pro děti od od 3 let
Hmotnost 30 g
Probiotika a laktobacily ano
Objem 50 ml