Fenix HT18R

100 %
(1 hodnocení)

Parametry lovecké svítilny Fenix HT18R - Je použita prémiová LED Luminus SFT-70 s životností 50000 hodin. - Pět režimů svícení: 2800 lumenů (1,6 hodiny) -> 1000 lumenů (2,25 hodiny) -> 350 lumenů (6,5 hodiny) -> 30 lumenů (42 hodin) -> stroboskop (2600 lumenů) -> SOS 150 lumenů (40 hodin) - Velký hladký reflektor pro světelný kužel s dosvitem 1100 metrů (300 000 cd). - Elektronika s digitální konstantní regulací výkonu, ochranou proti opačnému vložení baterií a ochranou proti příliš hlubokému... Celý popis

Koupit za 4 299 Kč
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
  • Od nejdražších
Zobrazit další nabídky

Popis

Parametry lovecké svítilny Fenix HT18R

- Je použita prémiová LED Luminus SFT-70 s životností 50000 hodin.

- Pět režimů svícení: 2800 lumenů (1,6 hodiny) -> 1000 lumenů (2,25 hodiny) -> 350 lumenů (6,5 hodiny) -> 30 lumenů (42 hodin) -> stroboskop (2600 lumenů) -> SOS 150 lumenů (40 hodin)

- Velký hladký reflektor pro světelný kužel s dosvitem 1100 metrů (300 000 cd).

- Elektronika s digitální konstantní regulací výkonu, ochranou proti opačnému vložení baterií a ochranou proti příliš hlubokému vybití akumulátoru.

- K napájení slouží jeden Li-ion akumulátor 21700 5000 mAh.

- Nabíjení přes vestavěný vodotěsný USB-C konektor na těle svítilny.

- Rozměry 18,9 cm (délka) x 6,8 cm (průměr hlavy) x 2,54 cm (průměr těla).

- Inteligentní ochrana proti přehřátí.

- Svítilna má paměť a zapne se vždy v posledním nastaveném režimu, kromě stroboskopu a SOS.

- Tělo svítilny vyrobeno z leteckého tvrzeného hliníku, hlava svítilny doplněna o úderný ráfek.

- Odolný těžce poškrábatelný povrch - Type III hard anodized.

- Nárazuvzdorná pádům z výšky 1 metr.

- Lichoběžníkové závity vysoce odolné vůči opotřebení.

- Hmotnost 253 gramů (bez akumulátoru) resp. 326 gramů (včetně akumulátoru).

- Vodotěsná a prachotěsná dle standardu IP68 (testováno pod vodou v hloubce 2 metry).

- Tvrzená ultra čistá skleněná čočka s antireflexním povrchem.

- Baterie uloženy mezi dvěma pružinami - bez problémů snáší zpětné rázy při použití na zbrani.

- Taktický vypínač na konci svítilny (funkce okamžitého zapnutí/vypnutí - momentary on/off) a přímý vstup do stroboskopického režimu (instant strobe).

- Ke svítilně je přiložen akumulátor ARB-L21-5000 V2.0, nabíjecí USB-C kabel, zelený filtr, červený filtr, šňůrka na zápěstí, pouzdro na opasek a náhradní o-kroužek.

- Se svítilnou je kompatibilní i následující příslušenství: kabelový spínač Fenix AER-05, rychloupínací montáž na lištu ALG-15, rychloupínací montáž na lištu ALG-00, montáž na M-LOK Fenix ALG-16, montáž na hlaveň Fenix ALG-18, montáž na hlaveň, kovová magnetická montáž na hlaveň, plastová magnetická montáž na hlaveň, montáž svítilny na optiku, kovová montáž na optiku.

- Ke svítilně lze dále dokoupit USB adaptér do elektrické sítě a USB adaptér do auta.

 Ovládání lovecké svítilny Fenix HT18R

Pro zapnutí/vypnutí zmáčkněte hlavní taktické tlačítko na konci svítilny, pro okamžitou aktivaci tlačítko namáčkněte.Stiskem vedlejšího přepínacího tlačítka můžete kdykoliv během provozu přepínat mezi režimy výkonu. Pro přepnutí do zábleskového režimu při zapnuté svítilně přidržte přepínací tlačítko, dalším stiskem tlačítka přepnete do SOS. Pro zapnutí svítilny přímo do stroboskopického režimu stiskněte a držte přepínací tlačítko.

Paměť na poslední nastavený režim - svítilna má paměť a zapne se vždy v posledním nastaveném režimu, kromě stroboskopu a SOS.

Výměna baterie - odšroubujte koncovku svítilny a vložte baterii plusovým pólem směrem dovnitř. Poté koncovku opět zcela dotáhněte.

Nabíjení - odklopte protiprachovou krytku a zapojte nabíjecí kabel USB-C do nabíjecího portu svítilny. Během nabíjení svítí indikátor proti nabíjecímu konektoru červeně. Po plném nabití se rozsvítí zeleně. Po dokončení nabíjení protiprachovou krytku opět utěsněte. Běžná doba nabíjení je přibližně 3,5 hodiny pro zcela vybitou svítilnu. Během nabíjení nelze svítilnu používat.

Indikace stavu nabití baterie - Při každém zapnutí se aktivuje na tři vteřiny indikační LED proti nabíjecímu konektoru. Pokud indikační dioda svítí zeleně je baterie nabita na více než 85 %. Zelené blikání znamená 50-85 % kapacity. Pokud svítí červeně, je nabita na 25-50 %. Červené blikání značí, že zbývá méně než 25 % kapacity baterie.

Inteligentní ochrana proti přehřátí - Pokud teplota svítilny překročí 65 °C, dojde k automatickému snížení výkonu. Jakmile teplota klesne pod 65 °C, je možné opět používat nejvyšší výkon.

Upozornění na vybitý akumulátor - Pokud napětí klesne pod nastavenou úroveň svítilna sníží jas na nižší stupeň, dokud nedosáhne výkonu 30 lumenů. Po dosažení nejnižšího výkonu začne indikátor stavu nabití baterie červeně blikat, aby vám připomněl nutnost dobití nebo výměnu baterie.

Upozornění

- Používejte pouze kvalitní nabíjecí Li-ion akumulátory 21700 s ochrannou elektronikou.

- Vkládejte baterie kladným pólem směrem k hlavě svítilny.

- Pokud se ochranné gumové kroužky po delší době používání jeví poškozené, vyměňte je. Kroužky je třeba také promazávat, aby nedocházelo k erozi gumy. Dodržováním těchto pravidel bude svítilna správně chráněna proti vodě.

- Pokud svítilna bliká, nepřepíná na vyšší režimy výkonu či se nerozsvítí, může to být jedním z následujících důvodů:

Akumulátor je téměř vybitý – nabijte ho, nebo vyměňte.

- Kontakty uvnitř svítilny jsou znečištěné – očistěte je vatičkou namočenou v alkoholu.

- Hlava, tělo či zadní část svítilny jsou uvolněné, dotáhněte je.

Záruka

Záruka pět let na svítilnu, dva roky na akumulátor.
Zobrazit více

Parametry

Výrobce Fenix
Hmotnost 326 g
Světelný tok 2800 lm
Dosvit 1100 m
Vodotěsnost ano
Doba svícení při maximu 42 h

Podobné produkty