Fiebig Headwear since 1903 Lněná Docker olivová 8821108

0 %
(0 hodnocení)

Její design je inspirován tradičními námořnickými čepicemi, což přidává celkovému vzhledu zajímavý námořnický výraz. Tato lněná čepice je ideální pro aktivní životní styl, chrání před sluncem a zároveň dodává vašemu outfitu elegantní a moderní vzhled. Bez ohledu na to, zda se chystáte na procházku po městě nebo na výlet do přírody, čepice "Docker" bude spolehlivým společníkem pro každou příležitost. 14 dnů na vrácení Pokud se Vám výrobek nebude líbit nebo nebude splňovat očekávání, můžete... Celý popis

Popis

Její design je inspirován tradičními námořnickými čepicemi, což přidává celkovému vzhledu zajímavý námořnický výraz.

Tato lněná čepice je ideální pro aktivní životní styl, chrání před sluncem a zároveň dodává vašemu outfitu elegantní a moderní vzhled. Bez ohledu na to, zda se chystáte na procházku po městě nebo na výlet do přírody, čepice "Docker" bude spolehlivým společníkem pro každou příležitost.

14 dnů na vrácení Pokud se Vám výrobek nebude líbit nebo nebude splňovat očekávání, můžete jako spotřebitel zboží vrátit do 14 dnů od zakoupení. Vlastní prodejny v Praze a Brně Naše prodejny. Stavte se v jedné z našich prodejen. Rádi vás uvidíme.  Doprava do 3 dnů Nabízíme dopravu až ke dveřím a také variantu s možným osobní odběr v podobě Zásilkovny s 1000 odběrnými místy v ČR a SR. Individuální přístup Pokud máte dotaz, nebojte se zavolat nebo napsat. Rádi Vám poradíme a pomůžeme s výběrem zboží. Jsme odborníci v oboru.

Stále váháte?  Navštivte naše prodejny v Praze nebo Brně. Rádi Vám s výběrem pomůžeme, poradíme a změříme Vás! Vy si tak domů odnesete nejen parádní kus šatníku, ale i individuální zážitek z nákupu klobouků!
Zobrazit více

Parametry

Barva zelená