Univerzální oko se závitem použitelné s fischer rámovými hmoždinkami nebo přímo do dřeva. fischer oko se závitem GS 10 je vyrobené z galvanicky zinkované ocele. V kombinaci s doporučenými fischer hmoždinkami dosahuje nejvyšších únosností. S fischer hmoždinkou S 12 R je vhodné ke kotvení do plných stavebních materiálů, jako je např. beton, plné zdivo nebo vápenopísková cihla. S hmoždinkou S 14 H R je vhodné do děrovaných materiálů. fischer oko se závitem GS je vhodné k upevnění lanek, řetězů nebo... Celý popis
Koupit za 1 972 Kč- Od nejoblíbenějších
- Od nejlevnějších
- Od nejdražších
Popis
Univerzální oko se závitem použitelné s fischer rámovými hmoždinkami nebo přímo do dřeva. fischer oko se závitem GS 10 je vyrobené z galvanicky zinkované ocele. V kombinaci s doporučenými fischer hmoždinkami dosahuje nejvyšších únosností. S fischer hmoždinkou S 12 R je vhodné ke kotvení do plných stavebních materiálů, jako je např. beton, plné zdivo nebo vápenopísková cihla. S hmoždinkou S 14 H R je vhodné do děrovaných materiálů. fischer oko se závitem GS je vhodné k upevnění lanek, řetězů nebo oděvních závěsů.
Hlavní výhody
Vysoká únosnost díky ideální kombinaci s S 12 R do plných stavebních materiálů nebo s S 14 H R do děrovaných stavebních materiálů.
Vyšší úroveň bezpečnosti: vysoce kvalitní spoj zabraňuje otevření oka.
Hlavní výhody
Vysoká únosnost díky ideální kombinaci s S 12 R do plných stavebních materiálů nebo s S 14 H R do děrovaných stavebních materiálů.
Vyšší úroveň bezpečnosti: vysoce kvalitní spoj zabraňuje otevření oka.
Parametry
| Průměr | 12 mm |
| Délka | 160 mm |