Fist Impact 5 Fingers Plus

0 %
(0 hodnocení)

FIST IMPACT 5 FINGERS PLUS v sexy černé barvě vám už nic bránit nebude. Model menší ruky s úzkými prsty je příjemně vytvarován do špičky, takže napomáhá snadnější penetraci. Detail složených prstů a kloubů vás bude úžasně stimulovat. Zápěstí je uzounké a dlouhé předloktí s mírným rozšiřováním nabízí hluboké zásuny. Celé dildo je pak vyrobeno z flexibilního měkkého gelu, takže i při těchto extrémních hrátkách budete jako v bavlnce. Užijte si hloubkovou rozkoš téměř vlastní rukou. Lubrikovat můžete... Celý popis

Koupit za 562 Kč
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
  • Od nejdražších

Popis

FIST IMPACT 5 FINGERS PLUS v sexy černé barvě vám už nic bránit nebude. Model menší ruky s úzkými prsty je příjemně vytvarován do špičky, takže napomáhá snadnější penetraci. Detail složených prstů a kloubů vás bude úžasně stimulovat. Zápěstí je uzounké a dlouhé předloktí s mírným rozšiřováním nabízí hluboké zásuny. Celé dildo je pak vyrobeno z flexibilního měkkého gelu, takže i při těchto extrémních hrátkách budete jako v bavlnce. Užijte si hloubkovou rozkoš téměř vlastní rukou.
Lubrikovat můžete gely na jakékoliv bázi. Po každém použití jej opláchněte pod vlažnou vodou a můžete také použít čistič erotických pomůcek.
Parametry:

Barva: černá
Materiál: PVC
Rozměry: celková délka 39 cm, použitelná délka 37 cm, šířka základny 9,5 cm, průměr 7,5 cm
Vibrace: ne
Voděodolnost: ano
Lubrikace: lubrikanty na vodní i silikonové bázi
Zobrazit více

Parametry

Výrobce HardToys
Typ dilda