Vertikální žaluzie 89 Vertikální žaluzie od FOA nabízí širokou škálu látkových a zatemňujících lamel a jsou nadčasovým stínicím prvkem. Dříve se používaly především pro kancelářské prostory, ale našly si své místo i v domácnostech. A to především pro jejich praktičnost. Pokud potřebujete zastínit větší prostory, jsou pro Vás Vertikální žaluzie ta pravá volba. Pomohou chránit Váš domov před nežádoucími pohledy zvenčí a poskytnou Vám pocit soukromí. Navíc dokáží místnost podle Vašich potřeb zatemnit... Celý popis

Koupit za 1 498 Kč
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
  • Od nejdražších

Popis

Vertikální žaluzie 89

Vertikální žaluzie od FOA nabízí širokou škálu látkových a zatemňujících lamel a jsou nadčasovým stínicím prvkem. Dříve se používaly především pro kancelářské prostory, ale našly si své místo i v domácnostech. A to především pro jejich praktičnost. Pokud potřebujete zastínit větší prostory, jsou pro Vás Vertikální žaluzie ta pravá volba. Pomohou chránit Váš domov před nežádoucími pohledy zvenčí a poskytnou Vám pocit soukromí. Navíc dokáží místnost podle Vašich potřeb zatemnit či prosvětlit, a to pouhým otočením řetízku. 
Vertikální žaluzie nabízíme ve dvou různých šířkách lamel. U Vertikálních žaluzií 89 je šířka lamel 89 mm a u Vertikální žaluzie 127 je šířka lamel 127 mm. Vertikální žaluzie je možné Vrtat do stěny nebo Vrtat do stropu místnosti nebo výklenku. Vertikální žaluzie pro Vás vyrobíme až do výšky 300 cm a šířky také 300 cm. Profil pro Vertikální žaluzie je vyroben z hliníku, je tedy pevný a lehký. Nabízíme ho v bílé barvě a je kompletně připravený pro montáž. 

 

 
Zobrazit více

Parametry

Barva žaluzie béžové
Materiál žaluzie polyesterové
Typ vertikální