Podrobnosti o produktu 186171 : Hoštický substrát pro rajčata, papriky a okurky je vyroben ze směsi vytříděné světlé a tmavé rašeliny, kvalitního vytříděného zeleného kompostu, lávy a organických hnojiv obsahujících všechny hlavní živiny i stopové prvky. Substrát neobsahuje minerální (průmyslová) hnojiva. Půdní reakce je upravena jemně mletým dolomitickým vápencem. Výhody substrátu: Použitá organická hnojiva jsou ve formě mikrogranulátu, což zaručuje mnohem efektivnějšího rozmístění hnojiva... Celý popis

Koupit za 175 Kč
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
  • Od nejdražších
Zobrazit další nabídky

Popis

Podrobnosti o produktu 186171 :
Hoštický substrát pro rajčata, papriky a okurky je vyroben ze směsi vytříděné světlé a tmavé rašeliny, kvalitního vytříděného zeleného kompostu, lávy a organických hnojiv obsahujících všechny hlavní živiny i stopové prvky.
Substrát neobsahuje minerální (průmyslová) hnojiva.
Půdní reakce je upravena jemně mletým dolomitickým vápencem.
Výhody substrátu: Použitá organická hnojiva jsou ve formě mikrogranulátu, což zaručuje mnohem efektivnějšího rozmístění hnojiva v substrátu.
Díky tomu je zajištěn rovnoměrný růst rostlin a tvorba kořenového systému.
Organická hnojiva jsou vyrobena ze široké škály vstupních surovin, čímž je dosaženo rovnoměrné a dlouhodobé uvolňování živin.
Použitá organická hnojiva podporují rozvoj půdní mikroflóry.
Přítomnost lávy má příznivý vliv na provzdušnění substrátu, čímž se zvyšuje přístup vzduchu ke kořenům rostlin.
To příznivě ovlivňuje zakořeňování rostlin i rozvoj kořenového systému.Substrát obsahuje potřebné množství základních i stopových živin.
Zobrazit více

Parametry

Výrobce Forestina
Určení pro rajčata a papriky
Druh substrátu substráty
Složení vícesložkové
Objem 40 l
Předhnojené ano
Pro výsev ano