profesionální substrát PROFÍK a je určený pro přesazování a pěstování pokojových orchidejí a broméli. Připraven z vláknité vrchovištní rašeliny, piniové kůry a kokosového vlákna, obohacen o potřebné živiny SUBSTRÁTY FORESTINA svým složením odpovídají nejvyšším nárokům jak hobby pěstitelů, tak i profesionálů, protože se jedná o 100% substráty. Základem ucelené řady je vždy směs kvalitní bílé a černé rašeliny. Poměr obou těchto hlavních částí a úprava pH se pak řídí podle účelu použití a pro různé... Celý popis

Koupit za 95 Kč
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
  • Od nejdražších
Zobrazit další nabídky

Popis

profesionální substrát PROFÍK a je určený pro přesazování a pěstování pokojových orchidejí a broméli. Připraven z vláknité vrchovištní rašeliny, piniové kůry a kokosového vlákna, obohacen o potřebné živiny SUBSTRÁTY FORESTINA svým složením odpovídají nejvyšším nárokům jak hobby pěstitelů, tak i profesionálů, protože se jedná o 100% substráty. Základem ucelené řady je vždy směs kvalitní bílé a černé rašeliny. Poměr obou těchto hlavních částí a úprava pH se pak řídí podle účelu použití a pro různé druhy rostlin se k tomu přidávají další doplňkové komponenty - čerstvý nebo sušený jíl, křemičitý písek, potřebné minerály atd. Každý substrát FORESTINA obsahuje přiměřenou dávku kvalitního minerálního hnojiva, které rostlinám poskytuje dostatečnou výživu na prvních 6 týdnů.
Složení substrátu je vyvinuto přesně podle potřeb orchidejí a bromélií, které vyžadují vysoký obsah vzduchu v kořenové zóně. Je připraven z vláknité vrchovištní rašeliny, piniové kůry a kokosového vlákna. Substrát je obohacen o potřebné živiny, které orchideje pro svůj růst potřebují, s následným hnojením orchidejí tedy začínáme až po 6 týdnech po přesazení. Přesazenou orchidej dostatečně zalijeme, aby substrát zůstával vlhký.

Doporučení:
Pozor na přemokření. Velmi vhodné je časté rosení.

Hmotnost balení 5l:
cca 1,9 kg

Upozornění:
Tyto údaje jsou pouze informativní. Prodejce neručí za škody způsobené nesprávným použitím substrátu.
Zobrazit více

Parametry

Výrobce Forestina
Určení pro orchideje
Druh substrátu substráty
Složení vícesložkové
Objem 5 l
Předhnojené ne