Připravili jsme pro vás moc pěkný dárkový set s řasokoulí a skleněnou dózou.Řasokoule zelená je velmi oblíbená netradiční rostlina připomínající mech. Jedná se však o vlasovité zelené řasy vyskytující se převážně na dně sladkovodních jezer na severní polokouli. Největším nalezištěm jsou jezero Akan na japonském ostrově Hokkaidó a jezero Mývatn na Islandu.Článek o řasokoulích najdete na našich stránkách zde. Balení obsahuje 1x skleněná váza boule, průměr 13 cm2x řasokoule S1x balení kamínků1x... Celý popis

Koupit za 395 Kč
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
  • Od nejdražších

Popis

Připravili jsme pro vás moc pěkný dárkový set s řasokoulí a skleněnou dózou.Řasokoule zelená je velmi oblíbená netradiční rostlina připomínající mech. Jedná se však o vlasovité zelené řasy vyskytující se převážně na dně sladkovodních jezer na severní polokouli. Největším nalezištěm jsou jezero Akan na japonském ostrově Hokkaidó a jezero Mývatn na Islandu.Článek o řasokoulích najdete na našich stránkách zde.

Balení obsahuje 1x skleněná váza boule, průměr 13 cm2x řasokoule S1x balení kamínků1x návod1x dárkové balení

Jak o set pečovat, když ho mám jako dárek Objednali jste set, který obsahuje živou rostlinu, a pokud jej budete předávat jako dárek až za pár dnů, je potřeba rostlině věnovat patřičnou péči.1) Rostliny potřebují světlo. Proto pokud nebudete dárek předávat hned, určitě jej rozbalte a rostlinu vyndejte na světlo. Rostlina bude spokojená se stanovištěm, kde je přiměřené, rozptýlené světlo bez slunečních paprsků.2) Voda - po vyjmutí z boxu zkontrolujte, že je rostlina dostatečně zavlažená. Řasokoule vložte do vody (buď přímo do objednané nádoby, nebo si vystačí i s obyčejnou zavařovačkou). Kokedamy nemusí viset, pár dnů se spokojí i s posedem na misce, květináči nebo třeba na hrnku.3) U každého setu najdete na našem e-shopu odkaz na péči o danou rostlinu, či rostlinnou dekoraci.4) Nebudete-li si s čímkoliv vědět rady, vyzkoušejte online nápovědu na našich stránkách. Najdete ji v pravém dolním rohu.
Zobrazit více