Genesis Thor 100 RGB NKG-1319

100 %
(1 hodnocení)

Genesis Thor 100 RGB je programovatelná mechanická klávesnice určená pro hráče, která navzdory svým malým rozměrům v sobě skrývá velké množství funkcí. Klávesnice je vybavena 39 klávesami a červenými mechanickými spínači s bleskurychlou odezvou 8ms a vysokou odolností na náročné používání. Genesis Thor 100 RGB obsahuje herní software, který umožňuje naprogramovat jakékoliv makro, nebo funkci k libovolnému klávesu, jakož i vybrat jeden z 10 režimů podsvícení a nastavit barvu podsvícení každého klávesu... Celý popis

Koupit za 649 Kč
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
  • Od nejdražších
Zobrazit další nabídky

Popis

Genesis Thor 100 RGB je programovatelná mechanická klávesnice určená pro hráče, která navzdory svým malým rozměrům v sobě skrývá velké množství funkcí. Klávesnice je vybavena 39 klávesami a červenými mechanickými spínači s bleskurychlou odezvou 8ms a vysokou odolností na náročné používání. Genesis Thor 100 RGB obsahuje herní software, který umožňuje naprogramovat jakékoliv makro, nebo funkci k libovolnému klávesu, jakož i vybrat jeden z 10 režimů podsvícení a nastavit barvu podsvícení každého klávesu z palety RGB (16 milionů barev). Ergonomická podpěrka pod zápěstí poskytuje komfortní používání i během několikahodinových herních bitev a díky kompaktním rozměrům klávesnice si ji můžete brát na každou LAN párty, nebo použít jako rozšíření své zbrojnice pro speciální úkoly.

VYSOCE-KVALITNÍ MECHANICKÉ SPÍNAČE
Klávesnice Thor 100 RGB je vybavena vysoce-kvalitními mechanickými spínači Outemu RED s životností až do 50 milionů kliků, které jsou charakteristické svým lineárních chodem, bleskurychlou odezvou, nízkým bodem aktivace 2mm a tišší prací. Tyto spínače ke své aktivaci vyžadují sílu stisku 45 gramů, což umožňuje rychlejší mačkat klávesy a zvýšit tím vaši efektivitu.

HERNÍ SOFTWARE
Klávesnice obsahuje pokročilý herní software, pomocí kterého můžete ke každému z kláves připsat libovolnou funkci, nebo makro a spustit tak vražednou palbu jediným stisknutím tlačítka. Dodatečně software umožňuje naprogramovat různé multimediální funkce, či zkratky.

EFEKTNÍ PODSVÍCENÍ RGB
Každá opravdová herní klávesnice musí být nejen efektivní, ale musí také dobře vypadat, a proto Thor 100 RGB nabízí efektní podsvícení RGB, které je nejen na okrasu, ale pomáhá najít ten správný kláves při používání v noci. Uživatel si může vybrat jeden z deseti režimů podsvícení, kde některé režimy umožňují individuální nastavení barvy každého klávesu z palety RGB (16 milionů barev). Většina režimů má možnost nastavení úrovně jasu podsvícení, nebo rychlost, či směr efektů. V případě potřeby lze podsvícení jednoduše vypnout.

FUNKCE N-KEY ROLLOVER
Klávesnice je vybavena funkcí N-key Rollover, díky které můžete stisknout libovolný počet kláves ve stejný čas, bez obavy, že některý z nich nebude zaregistrován.

ODOLNOST, POHODLÍ A KOMPAKTNÍ ROZMĚRY
Tělo Thor 100 RGB je vyrobeno z odolných materiálů, které zajišťují pevnost konstrukce a zaručují dlouhou životnost. Ergonomická podpěrka pod zápěstí poskytuje komfortní používání i během několikahodinových herních bitev a díky kompaktním rozměrům klávesnice si ji můžete brát na každou LAN párty, nebo použít jako rozšíření své zbrojnice pro speciální úkoly.

VLASTNOSTI
- vysoce-kvalitní, odolné mechanické spínače kláves z životností do 50 milionů kliků
- 4 dodatečné klávesy makro
- N-key Rollover
- herní software s editorem maker a profilů
- bleskurychlá odezva a nízký aktivační bod
- RGB podsvícení z možností nastavení 10 různých režimů
- 5 multimediálních kláves
- ergonomická podpěrka pod zápěstí
- kompaktní rozměry

SPECIFIKACE
Mechanismus kláves: Mechanický (spínače Outemu Red)
Životnost kláves: do 50 milionů kliků
Barva podsvícení kláves: RGB (16 milionů barev)
Délka kabelu: 1,8m
Počet kláves: 39
Multimediální klávesy: 5
Délka dráhy spínače: 4.0 mm
Bod aktivace spínače: 2 mm
Síla potřebná k aktivaci kláves: 45g
Rozměry klávesnice: 231 x 130 x 37 mm
Software: Ano
Hmotnost klávesnice: 385g
Rozhraní: USB 2.0
Systémové požadavky: Windows XP Vista / 7/8/10, Android, Linux
Zobrazit více

Parametry

Výrobce Genesis
Lokalizace mezinárodní (anglická)
Počet multimediálních kláves 5
Podsvícení ano
Herní ano
Typ rozhraní drátové
Pouze numerické ano
Mechanické ano
Typ spínače Outemu Red
Délka kabelu 180 cm
Doba odezvy 8 ms
RGB klávesnice ano
Konektor USB
Zobrazit více parametrů