PROBUĎTE SE S DOKONALÝMI ŘASAMI Naše sada na laminaci řas a obočí vytvoří vzhled vašich snů, který vydrží 8 - 10 týdnů! Dopřejte si nádherné, natočené řasy, které otevřou a rozzáří vaše oči a zkrátí váš věk o roky.  PROFESIONÁLNÍ SADA  Naše sada pro laminaci řas a obočí je vhodná jak pro profesionální salony, tak pro domácí použití. Díky této sadě budou vaše oči vypadat větší a přitažlivější. Užijte si dlouhotrvající báječné výsledky bez jakékoliv údržby. KVALITNÍ A HYPOALERGENNÍ Naše sada na lifting... Celý popis

Koupit za 629 Kč
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
  • Od nejdražších

Popis

PROBUĎTE SE S DOKONALÝMI ŘASAMI Naše sada na laminaci řas a obočí vytvoří vzhled vašich snů, který vydrží 8 - 10 týdnů! Dopřejte si nádherné, natočené řasy, které otevřou a rozzáří vaše oči a zkrátí váš věk o roky. 
PROFESIONÁLNÍ SADA 
Naše sada pro laminaci řas a obočí je vhodná jak pro profesionální salony, tak pro domácí použití. Díky této sadě budou vaše oči vypadat větší a přitažlivější. Užijte si dlouhotrvající báječné výsledky bez jakékoliv údržby.
KVALITNÍ A HYPOALERGENNÍ
Naše sada na lifting řas je vyrobena z jemných ingrediencí prvotřídní kvality. Obsahuje hypoalergenní, jemné, nedráždivé a přírodní složky, které vyživují řasy. 
OPAKOVANĚ POUŽITELNÉ
Jednu sadu na laminaci řas lze použít cca 15 krát. Pořiďte si lifting, který vydrží 8 - 10 týdnů, aniž byste se museli obtěžovat každodenním používáním kleštiček na řasy či aplikací umělých řas.
PŘED POUŽITÍM
Proveďte kožní test na očním víčku. Pokud necítíte žádné podráždění, můžete jej použít.
Než začnete tento produkt používat, přečtěte si prosím všechny pokyny. Přestaňte používat, pokud se objeví známky podráždění nebo vyrážky. Chraňte před přímým slunečním zářením. Pokud jsou řasy slabé nebo lámavé, nepoužívejte jej. Pokud se lotion náhodně dostane do očí, vypláchněte oči vodou nebo fyziologickým roztokem. Pokud se objeví alergická reakce, vyhledejte lékaře. Tento produkt je výhradně určen pro vnější použití.
OBSAH BALENÍ
1x 5 ml čistící prostředek1x 5 ml permanentní prostředek1x 5 ml fixační prostředek1x 5 ml hydratační prostředek1x 8 ml fixační lepidlo1x náplast2x kartáček ve tvaru Y10x silikonová podložka ( S, M, M1, M2, L)1x kartáček na řasy5x mikro štěteček2 páry hydrogelové podložky pod oči 
Zobrazit více

Parametry

Značka GloryStyles
Výrobce GloryStyles