Goldea vánoční bavlněný závěs - šedé vločky se zlatými třpytkami 220x140 cm

0 %
(0 hodnocení)

Vánoční závěs s motivem šedých vloček se zlatými třpytkami na bílém podkladu. Tento závěs šijeme z pevné bavlněné látky - šedé vločky se zlatými třpytkami o vysoké gramáži 220g/m2. Závěs má kvalitní jednostranný potisk, je pevný a je určený pro dekorační účely (místnost zastíní, ale nezatemní). Závěs s našitou řasící stuhou Závěs dodáváme kompletně obšitý včetně našité univerzální řasící stuhy (šířka 5 cm), díky které můžete závěs zavěsit na žabky i na háčky. Uvedená cena je za 1ks závěsu. Pokud... Celý popis

Popis

Vánoční závěss motivemšedých vloček se zlatými třpytkami na bílémpodkladu. Tento závěs šijeme z pevné bavlněné látky - šedé vločky se zlatými třpytkami o vysokégramáži220g/m2.Závěs mákvalitní jednostranný potisk, jepevnýa je určenýpro dekorační účely(místnost zastíní, ale nezatemní).

Závěs s našitou řasící stuhou

Závěs dodáváme kompletně obšitý včetně našité univerzální řasící stuhy (šířka 5 cm), díky které můžete závěs zavěsit na žabky i na háčky.

Uvedená cena je za 1ks závěsu. Pokud chcete mít stejné závěsy z každé strany (takjako vidíte na obrázku), je nutné zadat 2ks.

Nevíte si rady a potřebujete odborně poradit? Napište nám!

Pokud si nevítes něčím rady a potřebujete s objednávkou bavlněného závěsu poradit, neváhejte se na nás obrátit a kontaktujte naše odborníkye-mailem na info@goldea.cz.
Zobrazit více

Parametry

Barva bílá