Kusový bavlněný závěs s vánočním motivem chaloupek a lišek v zimní krajině na světle šedém. Tento závěs šijeme z bavlněného plátna Simona - vánoční vzor zimní krajina o gramáži 145g/m2. Jde o hustě tkané plátno složené ze 100% bavlny. Závěs má kvalitní jednostranný potisk a je výhradně určený pro dekorační účely (místnost zastíní, ale nezatemní). Kusový závěs dodáváme kompletně obšitý včetně našité univerzální řasící stuhy, díky které můžete závěs zavěsit na žabky i na háčky. Uvedená cena je za... Celý popis

Koupit za 999 Kč
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
  • Od nejdražších

Popis

Kusový bavlněný závěss vánočním motivem chaloupek a lišek v zimní krajině na světle šedém. Tento závěs šijeme z bavlněného plátna Simona - vánoční vzor zimní krajinao gramáži145g/m2. Jde o hustě tkané plátnosložené ze100% bavlny.Závěs má kvalitní jednostranný potisk a je výhradně určený pro dekorační účely(místnost zastíní, ale nezatemní).

Kusový závěs dodáváme kompletně obšitý včetně našité univerzální řasící stuhy, díky které můžete závěs zavěsit na žabky i na háčky.

Uvedená cena je za 1ks závěsu. Pokud chcete mít stejné závěsy z každé strany (takjako vidíte na obrázku), je nutné zadat 2ks.Základní vlastnosti kusového bavlněného závěsu:

Našitá univerzální řasící stuha

Závěs je obšitý a v horní části má našitou řasící pásku (stuhu) o výšce 5 cm. Na našité stuze se nachází očka, kterými můžete závěs zaháknout na háčky. Závěs jetaké vhodný k uchycení na žabky.

Možnost snadného zvolení vlastních rozměrů

V případě, že Vám nevyhovují uvedené rozměry závěsů, můžete si velmi snadno zvolit vlastní rozměry. Zvolte si variantu "Ušití na míru" a zde zadejte požadovanou šířku (rozměr A) a výšku (rozměr B) hotového závěsu.

Nevíte si rady a potřebujete odborně poradit? Napište nám!

Pokud si nevítes něčím rady a potřebujete s objednávkou kusového bavlněného závěsu poradit, neváhejte se na nás obrátit a kontaktujte naše odborníkye-mailem na info@goldea.cz.
Zobrazit více

Parametry

Barva šedá