Zatemňovací závěs Blackout v krémové barvě. Je ušitý z kvalitní zatemňovací látky Blackout BL-37 o gramáži 260g/m2. Závěs je tkaný ze tří vrstev, přičemž prostřední vrstva nepropouští sluneční světlo a poskytuje tak 80% zatemnění. Závěs je s jemným leskem (barva je z obou stran stejná). Závěs s našitou řasící stuhou / výroba na míru Závěs dodáváme kompletně obšitý včetně našité univerzální řasící stuhy (šířka 5 cm), díky které můžete závěs zavěsit na žabky i na háčky. Pokud vám nevyhovují nabízené... Celý popis

Koupit za 2 749 Kč
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
  • Od nejdražších

Popis

Zatemňovací závěs Blackout vkrémové barvě.Je ušitý z kvalitnízatemňovací látky Blackout BL-37 o gramáži 260g/m2. Závěsje tkaný ze tří vrstev, přičemž prostřední vrstva nepropouští sluneční světlo a poskytuje tak 80% zatemnění.Závěs jesjemnýmleskem(barva je z obou stran stejná).

Závěs s našitou řasící stuhou / výroba na míru

Závěs dodáváme kompletně obšitý včetně našité univerzální řasící stuhy (šířka 5 cm), díky které můžete závěs zavěsit na žabky i na háčky.

Pokud vám nevyhovují nabízené rozměry nebo způsob uchycení, můžete si objednat také závěs v rozměrech na míru, kde si můžete navíc vybrat ze tří způsobů uchycení - na háčky, na žabky nebo s tunýlkem k provlečení garnýžové tyče.

Uvedená cena je za 1ks závěsu. Pokud chcete mít stejné závěsy z každé strany (takjako vidíte na obrázku), je nutné zadat 2ks.

Nevíte si rady a potřebujete odborně poradit? Napište nám!

Pokud si nevítes něčím rady a potřebujete s objednávkou zatemňovacího závěsu poradit, neváhejte se na nás obrátit a kontaktujte naše odborníkye-mailem na info@goldea.cz.
Zobrazit více

Parametry

Barva smetanová