Gorenje GEIT5C60WPG

55 %
(1 hodnocení)

Typ konstrukce: Volně stojící, Šířka spotřebiče: 500 mm, Výška spotřebiče: 850 mm, Třída energetické účinnosti: A, ICON LED senzorové ovládání FrozenBake Nejrychlejší způsob pečení mražených dobrot Tento efektivní program pečení je ideální volbou pro všechna mražená jídla a hotová jídla. AirFry Pro zdravé hřešení Nyní si můžete vychutnat lahodné, křupavé smažené jídlo bez kalorií navíc. Tato metoda mimořádně intenzivního pečení horkým vzduchem nevyžaduje žádný tuk, aby se zajistila dokonale lahodná... Celý popis

Koupit za 11 870 Kč
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
  • Od nejdražších

Popis

Typ konstrukce: Volně stojící, Šířka spotřebiče: 500 mm, Výška spotřebiče: 850 mm, Třída energetické účinnosti: A, ICON LED senzorové ovládání
FrozenBake

Nejrychlejší způsob pečení mražených dobrot
Tento efektivní program pečení je ideální volbou pro všechna mražená jídla a hotová jídla.

AirFry

Pro zdravé hřešení
Nyní si můžete vychutnat lahodné, křupavé smažené jídlo bez kalorií navíc. Tato metoda mimořádně intenzivního pečení horkým vzduchem nevyžaduje žádný tuk, aby se zajistila dokonale lahodná křupavá zlatá kůrka. Vhodné pro pečení malých kousků masa, ryb, zeleniny nebo mražených výrobků, jako jsou hranolky či kuřecí nugetky.

HomeMade tvar

Pokaždé rovnoměrně upečené
Trouby sporáků Gorenje jsou známé díky své inovativní zaoblené klenbě stropu, která je jejich charakteristickým znakem již mnoho let. Tvar HomeMade byl inspirován tradičními kamny na dřevo a zajišťuje lepší cirkulaci vzduchu v porovnání s konkurencí. Nyní byl tvar HomeMade zcela přepracován a proudění vzduchu zdokonaleno díky nové konstrukci topných těles a vylepšenému rozložení ventilačních otvorů. Proto je teplota v celé troubě stabilní. Váš pokrm už nebude nikdy spálený na jedné straně a nedopečený na druhé straně.

AquaClean

Snadné, každodenní čištění
AquaClean nabízí skvělou pomoc při čištění vnitřku trouby sporáku. Stačí nalít půl litru vody do pekáče a po každém pečení zapnout AquaClean. Již za 30 minut jsou výsledky viditelné na celém povrchu a pečicích plechách. Skvrny a mastnota jsou změkčeny a lze je snadno setřít.

BigSpace

Jste připraveni na XXL recepty? Inovativní konstrukční řešení umožňuje zvětšit vnitřek trouby a plně využít celou šířku trouby. Na každém pečicím plechu je více místa a špičková technologie zajišťuje rovnoměrné propečení jídla na všech úrovních.

BridgeZone spojení varných zón

Jednoduchý plán pro opravdu velké nádoby na vaření
Indukční varná deska se dvěma navazujícími zónami zjednodušuje vaření v rozměrných nádobách. Dvě samostatné varné zóny se jedním dotykem přemostí a tím se vytvoří jedna větší. Perfektní pro současnou přípravu větších kusů jídla a příloh.

ChildLock

Kuchyně jako bezpečné místo
Možnost dětského zámku je vynikající pro ty, kteří mají doma děti. Ponechat je v kuchyni bez dozoru nebylo nikdy bezpečnější, protože tato možnost jim brání v resetování jakýchkoli parametrů nebo změně nastavení na varné desce.

Defrost

Simple and efficient defrosting
Gorenje cooker ovens stand out with the efficient defrosting feature that will evenly defrost any deep-frozen item. Simply set the time and leave the rest to the cooker oven!

Rychlé předehřátí trouby

Pro inspiraci na poslední chvíli
Sporáky s troubou OptiBake dosáhnou teploty až 200 °C za pouhých 5 minut, čímž ušetří 30 % času potřebného pro standardní předehřívání, čímž se řadí mezi sporáky s nejrychlejším předehřevem trouby na trhu. To je obzvlášť výhodné pro recepty, které vyžadují předehřátou troubu. Světelný a zvukový signál (v závislosti na modelu) vás informuje, když se dosáhne požadované teploty.

GentleClose

Super lehké a super tiché
Stačí jen jemný dotyk a dvířka se hladce a tiše zavřou.

Induction

Fast and efficient cooking, simple cleaning
Induction hobs heat up twice as fast as HiLight hobs, which makes them comparatively more economical and safe. An induction hob only heats the bottom of the pan while the remaining hob surface stays cool and always safe to touch. Temperature is adjusted instantly, by a simple touch, limiting the danger of boiling over. With such a hob melted chocolate, sophisticated sauces and other temperature-sensitive masterpieces become just a simple task.

MultiLevel baking

When you want to make it all
Combination of smart air movement, evenly distributed spaces between the tray positions and special slightly rounded cavity ensure the food is evenly baked on every level and since the oven volume is larger, the overview is excellent as well.​​

PowerBoost

Cooking on fast-forward
PowerBoost function provides extreme heat intensity to the pot and significantly cuts cooking time. Boiling 2l of water now only takes about 5 minutes, which is extremely time-efficient. So with PowerBoost you save time, energy and money.

SilverMatte

Mimořádně odolný, mimořádně hladký povrch
Kvalita a typ smaltu jsou pro chod trouby mimořádně důležité. SilverMatte je vysoce odolný a pevný materiál, který snese extrémní teplo, a to i při pyrolytickém čištění při 500 °C. Bez mikro pórů jsou povrchy trouby a plechů odolné vůči nejvyšším teplotám, mikrovlnám či páře. Trojnásobný nátěr interiéru podporuje tepelnou reflexi a poskytuje dodatečnou izolaci. Díky tomu zůstane interiér trouby vždy bezpečný a sterilní.

Úložná zásuvka

Vše přehledně na dosah
Většina sporáků obsahuje praktickou zásuvku s dostatkem prostoru pro uložení plechů na pečení a dalšího příslušenství.

SuperSize

Připraveno pro XXL recepty
Sporáky Gorenje nabízejí zvětšenou pečicí plochu pro použití extra velkých pečících plechů. Inovativní řešení umožňují optimalizovanou spotřebu energie a rovnoměrně upečené jídlo bez ohledu na jeho množství. Efektivně se využívá celá šířka trouby, zatímco špičková technologie zajišťuje, že jídlo bude rovnoměrně propečené na všech úrovních.

TouchControl

Jednoduché a snadné ovládání
Moderní senzorová technologie umožňuje jasné a jednoduché ovládání dotykem. Ovládací plocha je dokonale hladká a snadno se čistí.
Zobrazit více

Bazarové nabídky

Podobné produkty