Zelený (green) kratom Zelený kratom Super Green A+ kratom je často zmiňován jako nejsilnější zelený kratom a představuje také nejvíce oblíbený druh v naší nabídce. Tento premiový jemně drcený prášek je získáván z výhradně z listů dospělých stromů s velmi vysokým obsahem alkaloidu mitragynin. Tento kratom pochází stejně jako ostatní naše druhy od farmářů z úrodné oblasti Západního Kalimantanu. Podle legislativy ČR není kratom schváleným výživovým doplňkem nebo potravinou a smí být tedy prodáván pouze... Celý popis

Koupit za 1 149 Kč
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
  • Od nejdražších

Popis

Zelený (green) kratom
Zelený kratom Super Green A+ kratom je často zmiňován jako nejsilnější zelený kratom a představuje také nejvíce oblíbený druh v naší nabídce. Tento premiový jemně drcený prášek je získáván z výhradně z listů dospělých stromů s velmi vysokým obsahem alkaloidu mitragynin. Tento kratom pochází stejně jako ostatní naše druhy od farmářů z úrodné oblasti Západního Kalimantanu.
Podle legislativy ČR není kratom schváleným výživovým doplňkem nebo potravinou a smí být tedy prodáván pouze pro SBĚRATELSKÉ A LABORATORNÍ účely. Na základě nařízení Evropské unie č.1924/2006 Vám nesmíme podávat u tohoto produktu žádné další informace a zdravotní tvrzení. Internetový obchod Greenherbs.cz nenese žádnou odpovědnost za škody vzniklé jeho nevhodným využitím.

Co je to kratom?
Kratom je na jemno nadrcený prášek z listů tropického stromu Mitragyna Speciosa, který se hojně vyskytuje v oblastech jihovýchodní Asie. Dospělé listy tohoto stromu místní farmáři sklízí, následně je suší a poté nadrtí na jemný prášek. Přestože se jedná o listy jednoho a téhož stromu, Kratom se rozlišuje na čtyři základní barvy, které vznikají následujícím zpracováním:

Červený kratom - listy se po sklizni fermentují ve speciálních pytlích. Po různě dlouhé době fermentace se usuší a namelou.
Žlutý kratom - vzniká obdobně jako červený kratom, pouze s kratší délkou fermentace.
Bílý kratom - jedná se o speciální druh kratomu, který obsahuje z předchozích druhů oddělené žilky listů, což mu dodává velmi specifických vlastností.
Zelený kratom - základní druh kratomu, který je pouze usušen a rozemlet na jemný prášek.
Zobrazit více

Parametry

Výrobce Greenherbs
Hmotnost 500 g