GRIZLY Flapjack čokoláda 55 g Neměl by chybět v žádném svačinovém boxu. A je jedno, zda ho budete vytahovat o přestávce v práci, ve škole, na výletě nebo na túře v horách. GRIZLY tyčinka flapjack čokoláda vám dodá energii za všech okolností. Je vyrobená pouze z bezlepkových ovesných vloček, rýžového sirupu, lískových ořechů, máselného tuku, sušeného mléka, třtinového cukru a kakaa. Nenajdete v ní žádný palmový olej ani lepek, takže po ní mohou sáhnout i celiaci. Tyčinka je velkou zásobárnou vlákniny,... Celý popis

Koupit za 35 Kč
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
  • Od nejdražších

Popis

GRIZLY Flapjack čokoláda 55 g

Neměl by chybět v žádném svačinovém boxu. A je jedno, zda ho budete vytahovat o přestávce v práci, ve škole, na výletě nebo na túře v horách. GRIZLY tyčinka flapjack čokoláda vám dodá energii za všech okolností. Je vyrobená pouze z bezlepkových ovesných vloček, rýžového sirupu, lískových ořechů, máselného tuku, sušeného mléka, třtinového cukru a kakaa. Nenajdete v ní žádný palmový olej ani lepek, takže po ní mohou sáhnout i celiaci. Tyčinka je velkou zásobárnou vlákniny, zmiňované energie a díky lískovým ořechům také bílkovin, železa nebo vitamínů C, E a skupiny B.

Proč chtít GRIZLY Flapjack čokoláda:

✅ zdroj vlákniny, energie, vitamínů a bílkovin
✅ bez lepku a palmového oleje
✅ ideální pro zdravou a rychlou svačinu

Nezapomeňte vyzkoušet také další GRIZLY flapjacky. Doporučujeme sáhnout po slaném karamelu nebo variantě bez příchutě.
 

Složení: bezlepkové ovesné vločky 54,8 %, rýžový sirup, lískové ořechy, máselný tuk, sušené mléko, třtinový cukr, kakao, přírodní čokoládové aroma 0,36 %

Alergeny: Obsahuje skořápkové plody (lískové ořechy) a mléko. Může obsahovat stopy skořápek jiných ořechů, pecek, arašídů a sezamu. 

Země původu: Česká republika

Skladování: Skladujte v suchu a nevystavujte produkt teplu.
Zdravá ovesná svačina, která zasytí a dodá potřebnou energii. Po svěží kombinaci ovesných vloček, lískových oříšků, máselného tuku, třtinového cukru, sušeného mléko, rýžového sirupu a kakaa mohou sáhnout všichni. I ti z vás, kteří jsou na bezlepkové dietě.
Zobrazit více

Parametry

Výrobce Grizly