Mnoho dalších benefitů přináší spojení pravé cejlonské skořice s některým z našich jedno druhových medů s nízkým glykemickým indexem. V kombinaci s akátovým, pomerančovým nebo citrusovým medem značek WOODLAND nebo MELIGYRIS, si jí mohou dovolit i diabetici nebo osoby na med alergické.   Vlastnosti a výhody: Skořice je vlastně aromatická kůra tropického stromu skořicovníku. Skořice je velmi zdravý druh koření, ale je potřeba ji pečlivě vybírat, existují totiž dva druhy. Cejlonská, která se pěstuje... Celý popis

Koupit za 98 Kč
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
  • Od nejdražších

Popis

Mnoho dalších benefitů přináší spojení pravé cejlonské skořice s některým z našich jedno druhových medů s nízkým glykemickým indexem. V kombinaci s akátovým, pomerančovým nebo citrusovým medem značek WOODLAND nebo MELIGYRIS, si jí mohou dovolit i diabetici nebo osoby na med alergické.
 
Vlastnosti a výhody: Skořice je vlastně aromatická kůra tropického stromu skořicovníku. Skořice je velmi zdravý druh koření, ale je potřeba ji pečlivě vybírat, existují totiž dva druhy. Cejlonská, která se pěstuje na Srí Lance, Madagaskaru, v Indii, Brazílii a v Karibiku nebo její příbuzné, už ne tolik zdravé, druhy pocházející z Číny, Vietnamu nebo Indonésie.
Použití: Skořice má široké využití zejména co se sladkých pokrmů, dezertů a sladkého pečiva týče. Nesmí chybět v zavařeném ovoci a o Vánocích si ji vychutnáme ve svařeném víně a v cukroví. Výborně chutná přidaná do bílého jogurtu s čerstvým ovocem.

Administrativní zařazení: Koření
Složení: Skořice (cinnamomum verum) 100%
Země původu: Madagaskar
Skladování: Skladujte na temném, chladném a suchém místě.
Balení: Potravinové sáčky
Zobrazit více

Parametry

Výrobce Grizly
Druh koření skořice
Hmotnost 270 g