GS Mamavit 90 tablet

0 %
(0 hodnocení)

Popis výrobku GS Mamavit 1 je speciálně připravený pro ženy, které plánují otěhotnět, a ženy v 1. trimestru těhotenství. Připraví organismus na náročné období těhotenství a položí základ pro zdravý vývoj miminka. Obsahuje kompletní a vyváženou kombinaci 23 vitaminů a minerálů, včetně vysoké dávky kyseliny listové v přirozené formě, vitaminu C, E a D, hořčíku, jódu, železa a dalších důležitých látek, které žena v těchto obdobích potřebuje ve zvýšeném množství. Jeho unikátní a bohaté složení bylo... Celý popis

Koupit za 391 Kč
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
  • Od nejdražších
Zobrazit další nabídky

Popis

Popis výrobku

GS Mamavit 1 je speciálně připravený pro ženy, které plánují otěhotnět, a ženy v 1. trimestru těhotenství. Připraví organismus na náročné období těhotenství a položí základ pro zdravý vývoj miminka.

Obsahuje kompletní a vyváženou kombinaci 23 vitaminů a minerálů, včetně vysoké dávky kyseliny listové v přirozené formě, vitaminu C, E a D, hořčíku, jódu, železa a dalších důležitých látek, které žena v těchto obdobích potřebuje ve zvýšeném množství.

Jeho unikátní a bohaté složení bylo vyvinuto ve spolupráci s odborníky z Ústavu pro péči o matku a dítě v Praze-Podolí.

 
Výhody výrobku

- připraveno speciálně pro období plánování těhotenství a 1. trimestr

- nejbohatší složení na trhu 1 – kompletní a vyvážená kombinace 23 vitaminů a minerálů

- vysoká dávka kyseliny listové v přirozené formě (800 μg), jejíž užívání doporučuje Světová zdravotnická organizace 2

- vyvinuto ve spolupráci s odborníky z Ústavu pro péči o matku a dítě v Praze-Podolí na základě nejnovějších poznatků o výživě těhotných a kojících žen

- bez barviv a konzervačních látek

- bez cukru

- pohodlné užívání – pouze jedna tableta denně

 
Proč užívat GS Mamavit 1

Ať už plánujete stát se maminkou nebo jste v očekávání, vždy je třeba dbát na správnou výživu. GS Mamavit vám pomůže doplnit zvýšenou potřebu všech důležitých vitaminů a minerálů v období těhotenství nebo před plánovaným otěhotněním.

 

Popis složek

GS Mamavit 1 představuje kompletní a vyváženou kombinaci 23 vitaminů a minerálů včetně vysokého obsahu kyseliny listové v přirozené formě.

Kyselina listová

Vysoký obsah kyseliny listové v přirozené formě, která se běžně vyskytuje ve stravě. Podílí se na správném dělení buněk a přispívá tak k růstu zárodečných tkání během těhotenství. Je klíčová pro správný vývoj nervové trubice plodu v raných stádiích těhotenství, což může snížit riziko vrozených vad a defektu neurální trubice u plodu.3,4 Je vhodné začít s užíváním alespoň 4 týdny před otěhotněním. V období 1. trimestru se doporučuje užívat 600–800 μg kyseliny listové denně. Užívání kyseliny listové v přirozené formě doporučuje Světová zdravotnická organizace kvůli její vysoké biologické stabilitě a účinnosti. 2

- Vitamin B1, B12, železo a hořčík pomáhají překonat pocit únavy a vyčerpání, které často s sebou těhotenství přináší.

- Zvýšený obsah vápníku a fosforu je potřebný pro stavbu kostí a chrupu.

- Hořčík je důležitý pro správnou funkci nervového a oběhového systému a správnou funkci svalů, včetně svalstva děložního.  

- Železo je prvek, jehož potřeba se stupňuje zejména v posledních týdnech před porodem v důsledku zvýšené potřeby dětského organismu.

- Optimální obsah jódu je důležitý pro správnou funkci štítné žlázy.

- Vitamin A, B1, B2, B6, niacin, vitamin B12, C a D jsou látky, které organismus matky v období těhotenství a kojení vyžaduje ve větším množství.

- Vitamin A je s ohledem na bezpečí plodu přítomen ve formě beta-karotenu, ze kterého si tělo matky tvoří vitamin A podle aktuální potřeby, takže nehrozí riziko předávkování.

- Vitamin E a selen tvoří ochranu před volnými radikály.

 
Kdy užívat

GS Mamavit 1 je určen ženám, které plánují otěhotnět, a ženám v 1. trimestru těhotenství.

Pokud plánujete otěhotnět, je vhodné začít s užíváním alespoň 4 týdny před otěhotněním. S užíváním dále pokračovat v průběhu celého 1. trimestru.

Užívání GS Mamavit 1 je možné i v následujících obdobích těhotenství, avšak v 2. a 3. trimestru a při kojení doporučujeme užívat přípravek GS Mamavit 2. Ten obsahuje navíc omega-3 nenasycené mastné kyseliny a odpovídá tak přesněji potřebám maminek a jejich miminkům v dalších fázích vývoje.

 
Více informací na: www.mamavit.cz
 
Doporučené dávkování

1 tableta denně po jídle nebo s jídlem, zapít dostatečným množstvím tekutiny (nejlépe čisté vody).

Nedoporučujeme užívat souběžně další vitaminové doplňky.

 
Upozornění

- Není určeno pro děti.

- Skladujte mimo dosah dětí.

- Nepřekračujte doporučené dávkování.

- Přípravek není určen jako náhrada pestré stravy.

- Uchovávejte v suchu při teplotě 10–25 °C.

- Chraňte před vlhkem a přímým slunečním zářením.

- Výrobek je bez lepku, bez cukru a bez laktózy.

 
Zobrazit více

Parametry

Výrobce GS
Objem 50 ml
Forma produktu tablety
Hmotnost 199 g
Množství 90 ks