Společenská hra pro nejmenší Ovocný sad, Haba Kooperativní hra Ovocný sad od firmy Haba je nádherně propracovaná a zábavná hra pro děti. Cílem je posbírat ovoce dřív než přiletí havran. Zvládnete to? Tato kooperativní hra pro předškolní děti bude velkou zábavou. Kdo vyhraje? Vy nebo havran? V ovocném sadě je spousta zralého ovoce - jablka, švestky i hrušky. Ale někdo je chce ukrást. Blíží se havran Theo. Je potřeba rychle sbírat.  Hráči za pomocí týmové spolupráce potřebují zvítězit nad havranem.... Celý popis

Koupit za 599 Kč
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
  • Od nejdražších
Zobrazit další nabídky

Popis

Společenská hra pro nejmenší Ovocný sad, Haba
Kooperativní hra Ovocný sad od firmy Haba je nádherně propracovaná a zábavná hra pro děti. Cílem je posbírat ovoce dřív než přiletí havran. Zvládnete to?
Tato kooperativní hra pro předškolní děti bude velkou zábavou. Kdo vyhraje? Vy nebo havran?
V ovocném sadě je spousta zralého ovoce - jablka, švestky i hrušky. Ale někdo je chce ukrást. Blíží se havran Theo. Je potřeba rychle sbírat. 
Hráči za pomocí týmové spolupráce potřebují zvítězit nad havranem. Háží kostkou. Pokud jim padne ovoce, seberou dané ovoce ze stromu, pokud na stromě ještě nějaké je. Pokud padne na kostce košíček, mohou vzít jakýkoliv kousek ovoce z jakéhokoliv stromu. Pokud však padne na kostce symbol havrana, musí přidat jeden dílek skládačky havrana. Zvládnou děti posbírat všechno ovoce, než bude havran celý?
Hra Ovocný sad je velmi populární hra s jednoduchými pravidly, které zvládnou malé i předškolní děti. Podporuje vzájemnou spolupráci hráčů, pozornost i logické myšlení. 
V balení najdete: herní plochu skládající se z několika částí, 4 červená jablka, 4 hrušky, 4 švestky a 4 zelená jablka, 1 košík na sběr ovoce, 4 stromy, hrací kostku a postavičku havrana
Hra je určena pro 1-4 hráče
Dopuručený věk od 2let
Zobrazit více

Parametry

Výrobce Haba
Věk od 2 let
Počet hráčů 2 - 4
Typ rodinné
Délka hry 10 min
Soubory her ne
Elektronické hry ne

Podobné produkty