Věk: 0 m+ Elektronická nosní odsávačka hlenů. Odsávačka se třemi rychlostmi a LED světlem maximálně usnadňuje odsávání sekretu ve dne i v noci. Jedná se o výjimečně tichý a šikovný přístroj, který pomáhá vyčistit nos od zbytkových sekretů i u novorozenců. Speciální tipy zajišťují bezpečnost již od prvního dne života dítěte. Všechny části přicházející do styku se sekrety lze snadno demontovat, omýt a dokonce i dezinfikovat. Odsávačka HX212 se nabíjí přes USB kabel a plné nabití vystačí na 2 hodiny... Celý popis

Koupit za 705 Kč
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
  • Od nejdražších

Popis

Věk: 0 m+

Elektronická nosní odsávačka hlenů.

Odsávačka se třemi rychlostmi a LED světlem maximálně usnadňuje odsávání sekretu ve dne i v noci. Jedná se o výjimečně tichý a šikovný přístroj, který pomáhá vyčistit nos od zbytkových sekretů i u novorozenců. Speciální tipy zajišťují bezpečnost již od prvního dne života dítěte. Všechny části přicházející do styku se sekrety lze snadno demontovat, omýt a dokonce i dezinfikovat. Odsávačka HX212 se nabíjí přes USB kabel a plné nabití vystačí na 2 hodiny používání. Až 3 provozní režimy umožňují přizpůsobit sílu sání věku dítěte a hustotě sekretu.

Sada obsahuje:
- 1 x nosní odsávačka,
- 4x silikonové koncovky (2 koncovky pro novorozence a kojence od 1 dne věku a 2 koncovky pro kojence a děti do 1 roku věku).
- 1 x USB kabel,
- 1 x sada náhradních těsnění,
- 1 x náhradní antirefluxní zátka.

Rozměry: 155 x 38 x 85 mm.

Upozornění.
Nedovolte dětem používat tento výrobek samy. Před použitím nejprve nastavte režim sání na spodní straně ruky dospělého.
Pro nabíjení použijte vhodný USB kabel, abyste se ujistili, že nabíjecí napětí odpovídá požadavkům produktu.
Během používání nenabíjejte.
Pokud zařízení nebudete delší dobu (přibližně tři měsíce) používat, vyjměte jej a před uskladněním jej plně nabijte.
Zařízení sami nerozebírejte ani neopravujte.
Zobrazit více

Parametry

Výrobce Haxe