Head Core 9R Supercombi 2021

65 %
(2 hodnocení)

Taška Core 9R Supercombi je jasnou volbou pro všechny klubové hráče nebo začátečníky, kteří potřebují prostorné přihrádky, kam uloží veškeré potřebné vybavení pro klubové zápasy nebo tréninky.   Core 9R Supercombi nabízí dvě přihrádky pro všechny vaše rakety, oblečení a obuv. Přední kapsu na zip, stejně jako integrovanou vnější kapsu pro drobnosti a další nezbytnosti, ke kterým budete mít snadný přístup, zatímco pro extra flexibilitu tu máme nastavitelné ramenní popruhy. Taška má zcela nový výrazný... Celý popis

Koupit za 678 Kč
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
  • Od nejdražších

Popis

Taška Core 9R Supercombi je jasnou volbou pro všechny klubové hráče nebo začátečníky, kteří potřebují prostorné přihrádky, kam uloží veškeré potřebné vybavení pro klubové zápasy nebo tréninky.
 
Core 9R Supercombi nabízí dvě přihrádky pro všechny vaše rakety, oblečení a obuv. Přední kapsu na zip, stejně jako integrovanou vnější kapsu pro drobnosti a další nezbytnosti, ke kterým budete mít snadný přístup, zatímco pro extra flexibilitu tu máme nastavitelné ramenní popruhy. Taška má zcela nový výrazný design v podobě asymetrické kombinace barev inspirované novou kolekcí raket HEAD.
 
Specifikace:

3 hlavní přihrádky až pro 9 raket
Nastavitelné ramenní popruhy
Vnější kapsa na příslušenství
Zobrazit více

Parametry

Výrobce Head
Počet raket 9
Typ tenisové bagy