OparyStop - Sérum na rty při oparech Nejprve rty svědí a pálí, o chvíli později se na nich objeví malý bolavý puchýřek v podobě oparu. Trpíte na ně často? Pečujte o rty bylinným roztokem OparyStop s unikátní recepturou. Opary se na rtech nejčastěji objevují v zimě, při viróze nebo oslabené imunitě. Vyvolává je virus Herpes simplex virus 1 a je vysoce nakažlivý. Po celou dobu výsevu, dokonce i ve chvíli, kdy se puchýře už zhojily a objevily se strupy. Proč používat OparyStop? - Bylinný roztok... Celý popis

Koupit za 208 Kč
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
  • Od nejdražších

Popis

OparyStop - Sérum na rty při oparech

Nejprve rty svědí a pálí, o chvíli později se na nich objeví malý bolavý puchýřek v podobě oparu. Trpíte na ně často? Pečujte o rty bylinným roztokem OparyStop s unikátní recepturou.

Opary se na rtech nejčastěji objevují v zimě, při viróze nebo oslabené imunitě. Vyvolává je virus Herpes simplex virus 1 a je vysoce nakažlivý. Po celou dobu výsevu, dokonce i ve chvíli, kdy se puchýře už zhojily a objevily se strupy.

Proč používat OparyStop?

- Bylinný roztok s vysokým podílem bylin, rostlinných olejů a silic.

- Spojuje v sobě sílu tea tree, manuky, meduňky, lékořice, yzopu a echinacey.

- Je ideální k péči o rty se sklony k častým výskytům oparů.

Jak OparyStop používat?

- Aplikujte ho již při prvních příznacích – pocit brnění, pálení nebo svědění rtů.

- Cílové místo roztokem potírejte několikrát denně.

Obsahuje citrónovou trávu, lékořici lysou, yzop lékařský, třapatku nachovou, tea tree, levanduli lékařskou, balmín metlatý, meduňku lékařskou.

Balení: 10 ml
Zobrazit více

Bazarové nabídky