Systém Multiflow patří k nejoblíbenějším pěstebním systémům na světě. Funguje na prověřeném principu záplavových systémů Ebb & Flood, díky čemuž je systém Multiflow jedním z nejvšestrannějších hydroponických systémů. Můžete ho využít pro efektivní pěstování rostlin v keramzitu, kokosu a půdních mixech. Pro dosažení nejlepších výsledků doporučujeme namíchat keramzit s kokosem v poměru 1 : 1 a obohatit směs hnojivem pro kokos.   Výhody Multiflow V2:  - Snadné použití a spolehlivost díky vestavěnému... Celý popis

Koupit za 27 990 Kč
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
  • Od nejdražších

Popis

Systém Multiflow patří k nejoblíbenějším pěstebním systémům na světě. Funguje na prověřeném principu záplavových systémů Ebb & Flood, díky čemuž je systém Multiflow jedním z nejvšestrannějších hydroponických systémů. Můžete ho využít pro efektivní pěstování rostlin v keramzitu, kokosu a půdních mixech. Pro dosažení nejlepších výsledků doporučujeme namíchat keramzit s kokosem v poměru 1 : 1 a obohatit směs hnojivem pro kokos.

 

Výhody Multiflow V2: 

- Snadné použití a spolehlivost díky vestavěnému digitálnímu časovému spínači.

- Lze naprogramovat až 6 cyklů dávkování živin za den po dobu až 45 minut.

- Všestrannost Multiflow V2 z něj dělá hydroponický závlahový systém, se kterým prostě nemůžete sáhnout vedle.

 

Jak systém Multiflow V2 funguje?

Z velkého plastového barelu (250l) jsou živiny přečerpávány do menšího plastového barelu (regulátoru) s vestavěným digitálním časovačem V2. Tento prvek je mozek systému, který ovládá čerpadla a určuje intervaly a dobu zaplavení květináčů. Z regulátoru jsou potrubím rozváděny živiny na dno květináčů, které jsou do půlky zaplaveny. Odtud mohou kořeny rostlin nasávat živiny dle potřeby.

 Časovač V2 určuje, po jaké době se zapne druhé čerpadlo v regulátoru. Jeho role spočívá ve vysátí veškerých živin z květináčů zpět do velkého barelu. Díky tomu mohou substrát a kořeny rostlin v pěstebních nádobách dostatečně proschnout. Celý zavlažovací cyklus se znovu opakuje podle nastavení časovače.

 

Hydroponický systém Multiflow V2 obsahuje:

- Plastový barel na vodu a živiny (250l) s čerpadlem.

- 24 souprav pěstebních nádob (9l) pro substrát a rostliny.

- Regulátor s digitálním časovačem V2 s dalším čerpadlem, řídící spouštění a dobu trvání záplavových cyklů.

- Potrubí, spojky a přípojky.
Zobrazit více

Parametry

Výrobce Hightlight Horticulture