Hipp šťáva švestkový nápoj je vhodná od ukončeného 4. měsíce věku dítěte. BIO Švestkový nektarBIO Švestkový nektar je vhodný pro citlivý dětský organismus, jedná se o ideální nápoj k příkrmům. Obsahuje totiž vitamin C, který podporuje příjem železa ze zeleninových a obilných pokrmů. Švestkový nápoj je doplňkem mléčné stravy. Složení produktu: Švestková šťáva z koncentrátu ze švestkové šťávy 71 % hm., pitná voda, cukr, vitamin C. Návod k použití: dávkujte pro začátek 3 – 4 čajové lžičky, později... Celý popis

Koupit za 48 Kč
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
  • Od nejdražších
Zobrazit další nabídky

Popis

Hipp šťáva švestkový nápoj je vhodná od ukončeného 4. měsíce věku dítěte.
BIO Švestkový nektarBIO Švestkový nektar je vhodný pro citlivý dětský organismus, jedná se o ideální nápoj k příkrmům. Obsahuje totiž vitamin C, který podporuje příjem železa ze zeleninových a obilných pokrmů. Švestkový nápoj je doplňkem mléčné stravy.
Složení produktu: Švestková šťáva z koncentrátu ze švestkové šťávy 71 % hm., pitná voda, cukr, vitamin C.
Návod k použití: dávkujte pro začátek 3 – 4 čajové lžičky, později podle potřeby. Nikdy neomezujte množství podávaného mléka. Lze zředit pitnou vodou. Nespotřebované množství šťávy uzavřete ve skleničce, uložte do chladničky a spotřebujte do 3 dnů. Před upotřebením dobře protřepat.
Zobrazit více

Parametry

Výrobce HiPP
Příchuť švestkové
Objem 200 ml
Od ukončeného 4. měsíce
BIO ano
Bez lepku ano
Bez chemických konzervantů a barviv ano
Značka HiPP
Zobrazit více parametrů