Nenechte se zastavit slabou kapacitou baterie svého mobilního telefonu. Nabíječku do sítě Honor můžete mít pořád s sebou. Jde o originální nabíječku, která komunikuje se zařízeními Android. Tato nabíječka přináší 1 výstup typu USB-A o výkonu maximálně 66 W. Doplňuje ji bílá barva. Hlavní přednosti nabíječky do sítě Honor SuperCharge Power Adapter(Max 66W) EU Nabíjení mobilního zařízení zabezpečí nabíječka do sítě Honor Jde o originální nabíječku Je určena pro zařízení Android Hlavní výstup: 1× USB-A... Celý popis
Koupit za 364 Kč- Od nejoblíbenějších
- Od nejlevnějších
- Od nejdražších
95 %
Honor HN-110600E00
Doprava:
55 Kč
Skladem
364 Kč
Koupit za 364 Kč
97 %
Honor HN-110600E00
Doprava:
49 Kč
Skladem
599 Kč
Koupit za 599 Kč
94 %
Nabíječka do sítě Honor SuperCharge Power Adapter(Max 66W) EU (5503AAHX)
Doprava:
74 Kč
Skladem
749 Kč
Koupit za 749 Kč
95 %
Honor HN-110600E00
Doprava:
99 Kč
Skladem
599 Kč
Koupit za 599 Kč
89 %
Honor HN-110600E00 SuperCharge 66W Power Adapter
Doprava:
89 Kč
Skladem
561 Kč
Koupit za 561 Kč
Popis
Nenechte se zastavit slabou kapacitou baterie svého mobilního telefonu. Nabíječku do sítě Honor můžete mít pořád s sebou. Jde o originální nabíječku, která komunikuje se zařízeními Android. Tato nabíječka přináší 1 výstup typu USB-A o výkonu maximálně 66 W. Doplňuje ji bílá barva. Hlavní přednosti nabíječky do sítě Honor SuperCharge Power Adapter(Max 66W) EU Nabíjení mobilního zařízení zabezpečí nabíječka do sítě Honor Jde o originální nabíječku Je určena pro zařízení Android Hlavní výstup: 1× USB-A Nabíječku zakoupíte s prodlužovacím kabelem Vévodí jí elegantní bílá barva Otestujte zajímavé vlastnosti nabíječky do sítě Honor USB nabíječka Honor bude vaším nenahraditelným každodenním parťákem. Doplní vašemu mobilu šťávu během krátké doby. Zařízení lze díky prodlužovacímu kabelu napájet i na větší vzdálenosti. Získáte ji s kabelem o délce 1 m s konektorem USB-C. Díky GaN technologii dokáže nabíječka účinně fungovat i za extrémních okolností, ke kterým patří například vysoké napětí, frekvence nebo teplota....
Parametry
| Výrobce | Honor |
| Typ nabíječky | síťové AC |
| Pro smartphony | ano |
| Hmotnost | 100 g |
| Rozměry | 145 x 91 x 42 mm |
| Přenosnost | kompaktní cestovní |
| Výstupní parametry | 10V/4A, 11V/6A, 5V/2A, 66W |
| Rychlonabíjení | ano |
| Maximální výkon | 66 W |
| Quick Charge (QC) | ano |
| S ochrannými obvody | ano |
| Počet portů | 1 |
| USB-C | ne |
| USB-A | ano |
| S kabelem v balení | ne |