HORI přináší tu nejlepší kvalitu, mnoho možností přizpůsobení a autentickou závodní simulaci s Racing Wheel APEX. Tým designerů HORI přináší všechny vlastnosti a kvalitu závodního volantu v reálné velikosti za dostupnou cenu. Masivních 270 stupňů otočení, plně programovatelný a nastavitelný, vibrační zpětná vazba. Kompatibilní s PS5, PS4 a PC. Racing Wheel APEX lze bezpečně upnout na váš stůl nebo stojan na závodní volant pomocí robustních svorek a ocelových dílů. Pedály reálné velikosti jsou... Celý popis

Koupit za 2 808 Kč
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
  • Od nejdražších
Zobrazit další nabídky

Popis

HORI přináší tu nejlepší kvalitu, mnoho možností přizpůsobení a autentickou závodní simulaci s Racing Wheel APEX. Tým designerů HORI přináší všechny vlastnosti a kvalitu závodního volantu v reálné velikosti za dostupnou cenu.

Masivních 270 stupňů otočení, plně programovatelný a nastavitelný, vibrační zpětná vazba.

Kompatibilní s PS5, PS4 a PC.

Racing Wheel APEX lze bezpečně upnout na váš stůl nebo stojan na závodní volant pomocí robustních svorek a ocelových dílů. Pedály reálné velikosti jsou vyrobeny tak, aby vydržely co nejvíce. Změňte poměr otáčení z 270 stupňů na 180 stupňů za chodu a dolaďte další nastavení, jako je mrtvá zóna, citlivost pedálů a další. Projeďte cílovou páskou se zcela novým RWA: Racing Wheel APEX pro PlayStation 5, PlayStation 4 a PC. Oficiálně licencováno společností Sony.

-
kompatibilní s PlayStation 5, PlayStation 4 a PC

-
závodní volant a pedály reálné velikosti optimalizované pro autentickou závodní simulaci

-
poloměr otáčení 270 stupňů s nastavitelnými možnostmi výstupu

-
upevněte volant pomocí robustního upínacího systému

-
oficiálně licencováno společností Sony
Zobrazit více

Bazarové nabídky