Záclona HENRIETA vás na první pohled zaujme líbivým květinově ornamentálním vzorem, který zakončuje výrazná bordura. Hotová neboli kusová záclona je střižená přesně na míru a má začištěné okraje. Tuto záclonu není třeba nijak upravovat, stačí ji jenom rozbalit a pověsit na žabky. Tuto záclonu si můžete pořídit jak v klasickém provedení, tak v kompletu pro okno a balkonové dveře. ihned k pověšení na žabky univerzální rozměr 350 x 160 cm nadčasová záclona do jakéhokoliv interiéru v nabídce i jako balkonový... Celý popis

Koupit za 499 Kč
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
  • Od nejdražších

Popis

Záclona HENRIETA vás na první pohled zaujme líbivým květinově ornamentálním vzorem, který zakončuje výrazná bordura. Hotová neboli kusová záclona je střižená přesně na míru a má začištěné okraje. Tuto záclonu není třeba nijak upravovat, stačí ji jenom rozbalit a pověsit na žabky. Tuto záclonu si můžete pořídit jak v klasickém provedení, tak v kompletu pro okno a balkonové dveře.

ihned k pověšení na žabky
univerzální rozměr 350 x 160 cm
nadčasová záclona do jakéhokoliv interiéru
v nabídce i jako balkonový komplet
  Je vyrobená ze 100% polyesteru, který si neklade vysoké nároky na údržbu. Záclonu doporučujeme prát na 30 °C při programu na jemné prádlo. Záclona Henrieta se snadno udržuje, je tvarově stálá a nežloutne.
Zobrazit více

Parametry

Výrobce Polontex
Šířka 350 cm
Výška 160 cm
Materiál Polyester