- Od nejoblíbenějších
- Od nejlevnějších
- Od nejdražších
Parametry
| Výrobce | House Doctor |
| Materiál | betonové |
| Typ | květináč |
| Venkovní | ano |
| Počet ks | 2 ks |
| Přenosnost | těžké a stabilní |
| Styl | industriální |
| Mrazuvzdorné | ano |
| Sada | ano |
| Výška | 50.0 cm |
| Průměr květináče | 50.0 cm |
| Hmotnost | 30.0 kg |
| Barva | šedé |
| Tvar | válcové |