all In One PC 23.8" 1920 × 1080, Intel Core i3 N300 Alder Lake 3.8 GHz, Intel Intel UHD Graphics, RAM 8GB DDR4-SDRAM, SSD 512 GB, Bez mechaniky, Wi-Fi, HDMI, 2× USB 3.2, 2× USB 2.0, klávesnice a webová kamera, Windows 11 Home (B9AK0EA#BCM)
Koupit za 15 657 Kč- Od nejoblíbenějších
- Od nejlevnějších
- Od nejdražších
Popis
all In One PC 23.8" 1920 × 1080, Intel Core i3 N300 Alder Lake 3.8 GHz, Intel Intel UHD Graphics, RAM 8GB DDR4-SDRAM, SSD 512 GB, Bez mechaniky, Wi-Fi, HDMI, 2× USB 3.2, 2× USB 2.0, klávesnice a webová kamera, Windows 11 Home (B9AK0EA#BCM)
Parametry
| Výrobce | HP |
| Typ procesoru | Intel Core i3 |
| Operační systém | MS Windows 11 Home |
| Typ PC | all-in-one |
| Dle použití | kancelářské |
| VR Ready | ne |
| Frekvence procesoru | 3.8 GHz |
| Velikost operační paměti | 8 GB |
| Velikost pevného disku | 512 GB |
| Počet USB konektorů | 4 |
| Počet jader procesoru | 8 |
| Wi-Fi | ano |
| Webkamera | ano |
| Úhlopříčka displeje | 23.8 " |