All In One PC je opravdu skladný typ počítače, veškerý hardware je totiž ukryt v monitoru, takže ušetříte místo a vše budete mít neustále po ruce. Model HP 27-cr0901nc je tvořen monitorem o úhlopříčce 27" a ukrývá schopnosti dostatečně výkonného procesoru AMD Ryzen 5, který se nezalekne ani větší porce běžných úkonů. Rozlišení displeje je klasické Full HD, což je dostačující pro práci i sledování filmů. Díky použité technologii bude mít obrazovka solidní pozorovací úhly a působivé barvy. Velkou... Celý popis
Koupit za 23 062 Kč- Od nejoblíbenějších
- Od nejlevnějších
- Od nejdražších
94 %
HP 27-cr0901nc B22FGEA#BCM (B22FGEA#BCM)
Doprava:
zdarma
Skladem
23 062 Kč
Koupit za 23 062 Kč
Popis
All In One PC je opravdu skladný typ počítače, veškerý hardware je totiž ukryt v monitoru, takže ušetříte místo a vše budete mít neustále po ruce. Model HP 27-cr0901nc je tvořen monitorem o úhlopříčce 27" a ukrývá schopnosti dostatečně výkonného procesoru AMD Ryzen 5, který se nezalekne ani větší porce běžných úkonů. Rozlišení displeje je klasické Full HD, což je dostačující pro práci i sledování filmů. Díky použité technologii bude mít obrazovka solidní pozorovací úhly a působivé barvy. Velkou předností All In One PC HP je WiFi připojení, nebude tak zapotřebí přivádět k počítači kabel. Instalován je systém Windows 11 Home. Neoddělitelnou součástí All In One PC HP 27-cr0901nc praktická klávesnice, je kterou není třeba kupovat zvlášť. Zásadní vlastnosti All In One PC HP 27-cr0901nc Praktická konstrukce šetří místo na stole Svižný SSD disk má kapacitu 1000 GB All In One PC HP disponuje operační pamětí o velikosti 16 GB Perfektní obraz díky obrazovce s 27" IPS displejem Obrazovka vám nabídne rozlišení až 1920...
Parametry
| Výrobce | HP |
| Typ procesoru | AMD Ryzen 5 |
| Operační systém | MS Windows 11 Home |
| Typ PC | all-in-one |
| VR Ready | ne |
| Frekvence procesoru | 4.3 GHz |
| Velikost operační paměti | 16 GB |
| Velikost pevného disku | 1000 GB |
| Počet USB konektorů | 4 |
| Wi-Fi | ano |
| Webkamera | ano |