All In One PC je velmi praktickým druhem počítače, kdy monitor ukrývá veškerý hardware, nikde vám ani nebudou překážet kabely. Model HP AI 27-ct2007nc White má ve své výbavě monitor s úhlopříčkou 27" a skrývá vlastnosti Displej má rozlišení Full HD, což vám bude stačit pro práci i sledování filmů. Díky použité technologii bude mít obrazovka solidní pozorovací úhly a kvalitní barvy. Hlavní předností All In One PC HP je možnost využití WiFi připojení, k počítači proto není třeba přivádět kabel. Nainstalován... Celý popis
Koupit za 30 990 Kč- Od nejoblíbenějších
- Od nejlevnějších
- Od nejdražších
Popis
All In One PC je velmi praktickým druhem počítače, kdy monitor ukrývá veškerý hardware, nikde vám ani nebudou překážet kabely. Model HP AI 27-ct2007nc White má ve své výbavě monitor s úhlopříčkou 27" a skrývá vlastnosti Displej má rozlišení Full HD, což vám bude stačit pro práci i sledování filmů. Díky použité technologii bude mít obrazovka solidní pozorovací úhly a kvalitní barvy. Hlavní předností All In One PC HP je možnost využití WiFi připojení, k počítači proto není třeba přivádět kabel. Nainstalován je operační systém ve verzi Windows 11 Home. Rozhodující vlastnosti All In One PC HP AI 27-ct2007nc White Kompaktní konstrukce s hardwarem v monitoru Rychlý SSD disk poslouží kapacitou 1000 GB All In One PC HP disponuje operační pamětí o velikosti 32 GB Skvělý obraz zajistí obrazovka s 27" IPS displejem Monitor vám nabídne rozlišení až 1920 × 1080 px HP AI 27-ct2007nc White pracuje s procesorem AMD Ryzen AI 7 350 Grafická karta AMD Radeon 860M WiFi modul zprostředkuje připojení k internetu Grafické...
Parametry
| Výrobce | HP |
| Typ procesoru | AMD Ryzen 7 |
| Operační systém | MS Windows 11 Home |
| Typ PC | all-in-one |
| Dle použití | kancelářské |
| VR Ready | ne |
| Model grafické karty | AMD Radeon 860M |
| Velikost operační paměti | 32 GB |
| Velikost pevného disku | 1000 GB |
| Wi-Fi | ano |
| Úhlopříčka displeje | 27 " |