HP OmniDesk M02-0001nc Základem počítače je desetijádrový procesor Intel Core i5-14400, pracující na frekvenci 2,5 GHz, doplněný o 16 GB operační paměti. Obrazová data má na starosti integrovaná grafická karta Intel UHD 730. Pro data je k dispozici SSD disk s kapacitou 512 GB. Počítač je vybaven USB klávesnicí a myší. Samozřejmostí je bezdrátové připojení Wi-Fi a Bluetooth. Počítač je dodáván s operačním systémem Windows 11 Home. ZÁKLADNÍ SPECIFIKACE Grafická karta: Intel UHD 730 Výbava: Wi-Fi,... Celý popis
Koupit za 17 574 Kč- Od nejoblíbenějších
- Od nejlevnějších
- Od nejdražších
94 %
HP OmniDesk/M02-0001nc/Tower/i5-14400/16GB/512GB SSD/UHD 730/W11H/2R (B9EE4EA#BCM)
Doprava:
zdarma
Skladem
17 574 Kč
Koupit za 17 574 Kč
96 %
HP OmniDesk M02-0001nc B9EE4EA#BCM
Doprava:
zdarma
17 490 Kč
Koupit za 17 490 Kč
86 %
HP OmniDesk M02-0001nc B9EE4EA
Doprava:
30 Kč
Skladem
17 077 Kč
Koupit za 17 077 Kč
96 %
HP OmniDesk M02-0001nc/i5-14400/16GB/512GB SSD/Intel Graphics/ax/BT5/1xHDMI/1xVGA/180W/WIN (B9EE4EA#BCM)
Doprava:
zdarma
Skladem
16 768 Kč
Koupit za 16 768 Kč
Popis
HP OmniDesk M02-0001nc
Základem počítače je desetijádrový procesor Intel Core i5-14400, pracující na frekvenci 2,5 GHz, doplněný o 16 GB operační paměti. Obrazová data má na starosti integrovaná grafická karta Intel UHD 730. Pro data je k dispozici SSD disk s kapacitou 512 GB. Počítač je vybaven USB klávesnicí a myší. Samozřejmostí je bezdrátové připojení Wi-Fi a Bluetooth. Počítač je dodáván s operačním systémem Windows 11 Home.
ZÁKLADNÍ SPECIFIKACE
Grafická karta: Intel UHD 730
Výbava: Wi-Fi, Bluetooth USB klávesnice a myš
Procesor: Intel Core i5-14400
Operační systém: Windows 11 Home
Formát skříně: Mini tower
Velikost operační paměti: 16 GB
HDD kapacita: 512 GB SSD
Barva: černá–stříbrná
Hmotnost: 5,2 kg
Základem počítače je desetijádrový procesor Intel Core i5-14400, pracující na frekvenci 2,5 GHz, doplněný o 16 GB operační paměti. Obrazová data má na starosti integrovaná grafická karta Intel UHD 730. Pro data je k dispozici SSD disk s kapacitou 512 GB. Počítač je vybaven USB klávesnicí a myší. Samozřejmostí je bezdrátové připojení Wi-Fi a Bluetooth. Počítač je dodáván s operačním systémem Windows 11 Home.
ZÁKLADNÍ SPECIFIKACE
Grafická karta: Intel UHD 730
Výbava: Wi-Fi, Bluetooth USB klávesnice a myš
Procesor: Intel Core i5-14400
Operační systém: Windows 11 Home
Formát skříně: Mini tower
Velikost operační paměti: 16 GB
HDD kapacita: 512 GB SSD
Barva: černá–stříbrná
Hmotnost: 5,2 kg
Parametry
| Výrobce | HP |
| Typ procesoru | Intel Core i5 |
| Operační systém | MS Windows 11 Home |
| Typ PC | desktop PC |
| Dle použití | kancelářské |
| Mechanika | ne |
| VR Ready | ne |
| Frekvence procesoru | 4.7 GHz |
| Model grafické karty | Intel UHD Graphics 730 |
| Velikost operační paměti | 16 GB |
| Velikost pevného disku | 512 GB |
| Počet USB konektorů | 4 |
| Značka grafického čipu | Intel |
| Počet jader procesoru | 10 |
| Druh grafické karty | integrované |
| Wi-Fi | ano |
| Webkamera | ne |
| Čtečka paměťových karet | ne |
| Hmotnost | 5.2 kg |