Počítač HP je vhodnou volbou na pracovní stůl i do domácnosti. Základem jsou spolehlivé komponenty, u kterých vychází dobrý poměr výkonu a ceny. Patří ke strojům určeným pro velmi pokročilé programy a splní i nároky velmi pokročilých uživatelů. Jádrem praktického počítače HP OmniDesk M02-0005nc je procesor AMD Ryzen 7 který doplňuje obrovská operační paměť. Značnou výhodou je i rychlost disku, SSD disk bez mechanických částí má extrémní rychlost, přístup k datům a chod celého systému bude opravdu... Celý popis
Koupit za 25 990 Kč- Od nejoblíbenějších
- Od nejlevnějších
- Od nejdražších
95 %
HP OmniDesk M02-0005nc (B9DZ1EA#BCM)
Doprava:
zdarma
Skladem
25 990 Kč
Koupit za 25 990 Kč
100 %
HP OmniDesk M02-0005nc / R7-8700G / 32 / 1TB / W11H / B9DZ1EA - B9DZ1EA#BCM
Doprava:
89 Kč
Skladem
25 990 Kč
Koupit za 25 990 Kč
98 %
PC sestava HP OmniDesk M02-0005nc (B9DZ1EA#BCM)
Doprava:
99 Kč
Skladem
25 190 Kč
Koupit za 25 190 Kč
95 %
HP OmniDesk M02-0005nc Ryzen 7 8700G 32GB 1TB SSD AMD Radeon ax BT5 1xHDMI 1xVGA 400W WIN 11 Home; B9DZ1EA#BCM
Doprava:
64 Kč
Skladem
24 608 Kč
Koupit za 24 608 Kč
95 %
HP OmniDesk M02-0005nc B9DZ1EA
Doprava:
89 Kč
Skladem
24 525 Kč
Koupit za 24 525 Kč
Popis
Počítač HP je vhodnou volbou na pracovní stůl i do domácnosti. Základem jsou spolehlivé komponenty, u kterých vychází dobrý poměr výkonu a ceny. Patří ke strojům určeným pro velmi pokročilé programy a splní i nároky velmi pokročilých uživatelů. Jádrem praktického počítače HP OmniDesk M02-0005nc je procesor AMD Ryzen 7 který doplňuje obrovská operační paměť. Značnou výhodou je i rychlost disku, SSD disk bez mechanických částí má extrémní rychlost, přístup k datům a chod celého systému bude opravdu rychlý. Ochrana všeho je zabezpečena skříní typu Big Tower, která má dostatečný prostor i pro případné rozšíření. Nejdůležitější funkce počítače HP OmniDesk M02-0005nc Počítač HP disponuje operační pamětí o velikosti 32 GB HP OmniDesk M02-0005nc pracuje s procesorem AMD Ryzen 7 8700G Disk SSD poslouží kapacitou 1000 GB Grafická karta AMD Radeon 780M WiFi modul pro snadné připojení k internetu Grafické výstupy představuje HDMI a DisplayPort Celkem najdete 4× USB 2.0 na připojení dalších zařízení USB 3.2 Gen 1 (USB...
Parametry
| Výrobce | HP |
| Typ procesoru | AMD Ryzen 7 |
| Operační systém | MS Windows 11 Home |
| Typ PC | desktop PC |
| Dle použití | kancelářské |
| Mechanika | ne |
| VR Ready | ne |
| Frekvence procesoru | 4.2 GHz |
| Model grafické karty | AMD Radeon 780M |
| Velikost operační paměti | 32 GB |
| Velikost pevného disku | 1024 GB |
| Počet USB konektorů | 10 |
| Značka grafického čipu | AMD |
| Počet jader procesoru | 8 |
| Druh grafické karty | integrované |
| Wi-Fi | ano |
| Webkamera | ne |
| Čtečka paměťových karet | ne |
| Hmotnost | 5.8 kg |