Mini počítač HP je ideální volbou na váš pracovní stůl i do domácnosti. Využívá spolehlivé a rychlé komponenty, jistě oceníte i poměr ceny k výkonu. Sestava se svými parametry bez problému zvládne základní pracovní úkony a dá se použít i pro zábavu. Srdcem praktického počítače HP Pro 260 G9 Černá je čip Intel Core i3, jehož doplňuje náležitá porce operační paměti. Neocenitelnou výhodou je i rychlost disku, SSD disk bez mechanických částí je ohromně rychlý, chod celého systému i přístup k datům bude... Celý popis
Koupit za 11 148 Kč- Od nejoblíbenějších
- Od nejlevnějších
- Od nejdražších
Popis
Mini počítač HP je ideální volbou na váš pracovní stůl i do domácnosti. Využívá spolehlivé a rychlé komponenty, jistě oceníte i poměr ceny k výkonu. Sestava se svými parametry bez problému zvládne základní pracovní úkony a dá se použít i pro zábavu. Srdcem praktického počítače HP Pro 260 G9 Černá je čip Intel Core i3, jehož doplňuje náležitá porce operační paměti. Neocenitelnou výhodou je i rychlost disku, SSD disk bez mechanických částí je ohromně rychlý, chod celého systému i přístup k datům bude velmi svižný. To vše je ochráněno pomocí skříně typu Desktop s úspornými prostory šetřícími místo na stole. Základní parametry mini počítače HP Pro 260 G9 Černá Mini počítač HP má operační paměť o velikosti 8 GB HP Pro 260 G9 Černá pracuje s procesorem Intel Core i3 1315U Raptor Lake SSD disk má kapacitu 512 GB Grafická karta Intel Intel UHD Graphics Díky WiFi modulu se snadno připojíte k internetu Grafické výstupy jsou zastoupeny HDMI a DisplayPort Naleznete zde 3× USB 2.0 pro připojení mnoha dalších zařízení...
Parametry
| Výrobce | HP |
| Typ procesoru | Intel Core i3 |
| Operační systém | MS Windows 11 Home |
| Typ PC | mini PC |
| Dle použití | kancelářské |
| Mechanika | ne |
| VR Ready | ne |
| Frekvence procesoru | 4.5 GHz |
| Model grafické karty | Intel UHD Graphics 64EU |
| Velikost operační paměti | 8 GB |
| Velikost pevného disku | 512 GB |
| Počet USB konektorů | 6 |
| Značka grafického čipu | Intel |
| Počet jader procesoru | 6 |
| Druh grafické karty | integrované |
| Wi-Fi | ano |
| Webkamera | ne |
| Čtečka paměťových karet | ne |
| Hmotnost | 1.42 kg |