HP Pro Tower 290 G9 HP Pro Tower 290 G9 je spolehlivý stolní počítač pro každodenní kancelářskou práci. Nabízí moderní procesor Intel Core i3-12100, rychlý SSD disk a kompaktní provedení typu Tower. Specifikace Procesor: Intel® Core™ i3-12100 (až 4,30 GHz, 4 jádra) Operační systém: Windows 11 Pro 64-bit Paměť (RAM): 8 GB DDR4 3200 MHz (rozšiřitelná až na 64 GB) Úložiště: 512 GB M.2 SSD PCIe NVMe Grafická karta: Integrovaná Intel® UHD 730 Konektivita: * 4× USB 3.2 Gen 1 * 4× USB 2.0 * 1× HDMI 2.0... Celý popis
Koupit za 12 304 Kč- Od nejoblíbenějších
- Od nejlevnějších
- Od nejdražších
95 %
HP Pro Tower 290 G9, black (9M955AT)
Doprava:
zdarma
Skladem
12 304 Kč
Koupit za 12 304 Kč
98 %
HP Pro Tower 290 G9 / i3-12100 / 8 / 512 / W11P / 9M955AT - 9M955AT#BCM
Doprava:
89 Kč
Skladem
13 590 Kč
Koupit za 13 590 Kč
96 %
HP Pro 290 G9 Tower 9M955AT#BCM
Doprava:
zdarma
12 990 Kč
Koupit za 12 990 Kč
95 %
HP Pro 290 G9 Tower i3-12100 8GB 512GB SSD Intel HD Win11 Pro černá; 9M955AT#BCM
Doprava:
64 Kč
Skladem
12 764 Kč
Koupit za 12 764 Kč
92 %
Počítač HP Pro 290 G9 Černá (9M955AT#BCM)
Doprava:
zdarma
Skladem
12 748 Kč
Koupit za 12 748 Kč
Popis
HP Pro Tower 290 G9
HP Pro Tower 290 G9 je spolehlivý stolní počítač pro každodenní kancelářskou práci. Nabízí moderní procesor Intel Core i3-12100, rychlý SSD disk a kompaktní provedení typu Tower.
Specifikace
Procesor: Intel® Core™ i3-12100 (až 4,30 GHz, 4 jádra)
Operační systém: Windows 11 Pro 64-bit
Paměť (RAM): 8 GB DDR4 3200 MHz (rozšiřitelná až na 64 GB)
Úložiště: 512 GB M.2 SSD PCIe NVMe
Grafická karta: Integrovaná Intel® UHD 730
Konektivita:
* 4× USB 3.2 Gen 1
* 4× USB 2.0
* 1× HDMI 2.0
* 1× VGA
* LAN (RJ-45)
Kombinovaný konektor pro sluchátka/mikrofon
Rozšiřující sloty: 1× PCIe x16, 1× PCIe x1
Provedení: Tower
Rozměry: 15,5 x 30,3 x 33,7 cm
Hmotnost: 4,7 kg
Součástí balení: USB klávesnice a myš HP 125
Záruka: 2 roky pro spotřebitele
HP Pro Tower 290 G9 je spolehlivý stolní počítač pro každodenní kancelářskou práci. Nabízí moderní procesor Intel Core i3-12100, rychlý SSD disk a kompaktní provedení typu Tower.
Specifikace
Procesor: Intel® Core™ i3-12100 (až 4,30 GHz, 4 jádra)
Operační systém: Windows 11 Pro 64-bit
Paměť (RAM): 8 GB DDR4 3200 MHz (rozšiřitelná až na 64 GB)
Úložiště: 512 GB M.2 SSD PCIe NVMe
Grafická karta: Integrovaná Intel® UHD 730
Konektivita:
* 4× USB 3.2 Gen 1
* 4× USB 2.0
* 1× HDMI 2.0
* 1× VGA
* LAN (RJ-45)
Kombinovaný konektor pro sluchátka/mikrofon
Rozšiřující sloty: 1× PCIe x16, 1× PCIe x1
Provedení: Tower
Rozměry: 15,5 x 30,3 x 33,7 cm
Hmotnost: 4,7 kg
Součástí balení: USB klávesnice a myš HP 125
Záruka: 2 roky pro spotřebitele
Parametry
| Výrobce | HP |
| Typ procesoru | Intel Core i3 |
| Operační systém | MS Windows 11 Pro |
| Typ PC | desktop PC |
| Dle použití | kancelářské |
| Mechanika | ne |
| VR Ready | ne |
| Frekvence procesoru | 3.3 GHz |
| Model grafické karty | Intel UHD Graphics 730 |
| Velikost operační paměti | 8 GB |
| Velikost pevného disku | 512 GB |
| Počet USB konektorů | 8 |
| Značka grafického čipu | Intel |
| Počet jader procesoru | 4 |
| Druh grafické karty | integrované |
| Wi-Fi | ne |
| Webkamera | ne |
| Čtečka paměťových karet | ne |
| Hmotnost | 4.7 kg |