AMD Ryzen 5 8500G 5 GHz, AMD PRO 665, AMD Radeon 740M, RAM 16GB DDR5-SDRAM, SSD 512 GB, Bez mechaniky, HDMI a DisplayPort, 2× USB 3.2, 3× USB 2.0, typ skříně: Big Tower, klávesnice, Windows 11 Home (B6YK8ET#BCM)
Koupit za 17 398 Kč- Od nejoblíbenějších
- Od nejlevnějších
- Od nejdražších
Popis
AMD Ryzen 5 8500G 5 GHz, AMD PRO 665, AMD Radeon 740M, RAM 16GB DDR5-SDRAM, SSD 512 GB, Bez mechaniky, HDMI a DisplayPort, 2× USB 3.2, 3× USB 2.0, typ skříně: Big Tower, klávesnice, Windows 11 Home (B6YK8ET#BCM)
Parametry
| Výrobce | HP |
| Typ procesoru | AMD Ryzen 5 |
| Operační systém | MS Windows 11 Home |
| Typ PC | desktop PC |
| Frekvence procesoru | 5 GHz |
| Model grafické karty | AMD Radeon 740M |
| Velikost operační paměti | 16 GB |
| Velikost pevného disku | 512 GB |
| Počet USB konektorů | 5 |
| Značka grafického čipu | AMD |
| Wi-Fi | ne |
| Webkamera | ne |