Model: HP ProDesk 2 Tower G1i E Operační systém: Windows 11 Home Procesor: Intel® Core™ i5-14400 (max. 4,7 GHz s technologií Intel® Turbo Boost, 20 MB mezipaměti L3, 10 jader, 16 vláken) Paměť: 16GB paměť DDR5-4800 MT/s (1× 16 GB) Rychlost přenosu dat až 4 800 MT/s. Počet slotů (celkem/volných): 2 sloty DIMM / 1 Pevný disk: Disková jednotka SSD 512 GB PCIe® NVMe™ M.2 Optická jednotka: Ne Čtečka paměťových karet: Ne Grafická karta: Integrovaná Intel UHD Graphics 730 Audio: Kodek Realtek ALC3602-CG,... Celý popis
Koupit za 18 653 Kč- Od nejoblíbenějších
- Od nejlevnějších
- Od nejdražších
Popis
Model: HP ProDesk 2 Tower G1i E
Operační systém: Windows 11 Home
Procesor: Intel® Core™ i5-14400 (max. 4,7 GHz s technologií Intel® Turbo Boost, 20 MB mezipaměti L3, 10 jader, 16 vláken)
Paměť: 16GB paměť DDR5-4800 MT/s (1× 16 GB) Rychlost přenosu dat až 4 800 MT/s.
Počet slotů (celkem/volných): 2 sloty DIMM / 1
Pevný disk: Disková jednotka SSD 512 GB PCIe® NVMe™ M.2
Optická jednotka: Ne
Čtečka paměťových karet: Ne
Grafická karta: Integrovaná Intel UHD Graphics 730
Audio: Kodek Realtek ALC3602-CG, kombinovaný zvukový konektor typu jack podporující připojení headsetu CTIA a OMTP, zvukový linkový vstup a výstup, vstup pro mikrofon a zvukový konektor podporující přepínání úloh.
Bezdrátová síť: Ne
Klávesnice: Kabelová klávesnice HP 125
Myš: Kabelová myš HP 125
Napájení: 280W interní napájecí adaptér, až 92% účinnost, aktivní korekce PFC
Zadní porty:
*4× USB 2.0 Type-A
*1× HDMI 1.4b
*1× DisplayPort™ .....
Operační systém: Windows 11 Home
Procesor: Intel® Core™ i5-14400 (max. 4,7 GHz s technologií Intel® Turbo Boost, 20 MB mezipaměti L3, 10 jader, 16 vláken)
Paměť: 16GB paměť DDR5-4800 MT/s (1× 16 GB) Rychlost přenosu dat až 4 800 MT/s.
Počet slotů (celkem/volných): 2 sloty DIMM / 1
Pevný disk: Disková jednotka SSD 512 GB PCIe® NVMe™ M.2
Optická jednotka: Ne
Čtečka paměťových karet: Ne
Grafická karta: Integrovaná Intel UHD Graphics 730
Audio: Kodek Realtek ALC3602-CG, kombinovaný zvukový konektor typu jack podporující připojení headsetu CTIA a OMTP, zvukový linkový vstup a výstup, vstup pro mikrofon a zvukový konektor podporující přepínání úloh.
Bezdrátová síť: Ne
Klávesnice: Kabelová klávesnice HP 125
Myš: Kabelová myš HP 125
Napájení: 280W interní napájecí adaptér, až 92% účinnost, aktivní korekce PFC
Zadní porty:
*4× USB 2.0 Type-A
*1× HDMI 1.4b
*1× DisplayPort™ .....
Parametry
| Výrobce | HP |
| Typ procesoru | Intel Core i5 |
| Operační systém | MS Windows 11 Home |
| Typ PC | desktop PC |
| Dle použití | kancelářské |
| Mechanika | ne |
| VR Ready | ne |
| Frekvence procesoru | 4.7 GHz |
| Model grafické karty | Intel UHD Graphics 730 |
| Velikost operační paměti | 16 GB |
| Velikost pevného disku | 512 GB |
| Počet USB konektorů | 4 |
| Počet jader procesoru | 10 |
| Druh grafické karty | integrované |
| Wi-Fi | ne |
| Čtečka paměťových karet | ne |
| Hmotnost | 5.98 kg |