Stolní počítač HP ProDesk 4 Mini G1i AI poskytuje výkon komerční třídy, zabezpečení a flexibilní možnosti nasazení, a to pouze s jedním kabelem, pro firmy všech velikostí.?Tento spolehlivý počítač s objemem pouhý jeden litr poskytuje výkon pro velké podniky i SMB díky výkonnému procesoru Intel®[2] s jednotkou NPU 13 TOPS[5]. Podívejte se, kam vás může AI dostat!
Koupit za 19 001 Kč- Od nejoblíbenějších
- Od nejlevnějších
- Od nejdražších
94 %
HP ProDesk 4 Mini G1i AI Černá BY6X9ET#BCM (BY6X9ET#BCM)
Doprava:
zdarma
Skladem
19 001 Kč
Koupit za 19 001 Kč
95 %
HP ProDesk 4 G1i Mini U5-225T 16GB 512GB Intel int W11H 3R; BY6X9ET#BCM
Doprava:
64 Kč
Skladem
18 825 Kč
Koupit za 18 825 Kč
95 %
HP PC HP ProDesk 4 Mini G1i AI Ultra 5 225T, 1x16GB DDR5, 512GB M.2 SSD, Intel Graphics, 2xDP+HDMI, WiFi 6E, BT, USB kl. a myš, 90W, Win11Home, black, 3r. onsite BY6X9ET#BCM
Doprava:
zdarma
Skladem
18 710 Kč
Koupit za 18 710 Kč
97 %
PC mini HP ProDesk 4 Mini G1i AI (BY6X9ET#BCM) černý
Doprava:
zdarma
Skladem
17 990 Kč
Koupit za 17 990 Kč
96 %
HP ProDesk 4 Mini G1i AI (BY6X8ET) BY6X8ET#BCM
Doprava:
zdarma
17 990 Kč
Koupit za 17 990 Kč
Popis
Stolní počítač HP ProDesk 4 Mini G1i AI poskytuje výkon komerční třídy, zabezpečení a flexibilní možnosti nasazení, a to pouze s jedním kabelem, pro firmy všech velikostí.?Tento spolehlivý počítač s objemem pouhý jeden litr poskytuje výkon pro velké podniky i SMB díky výkonnému procesoru Intel®[2] s jednotkou NPU 13 TOPS[5]. Podívejte se, kam vás může AI dostat!
Parametry
| Výrobce | HP |
| Typ procesoru | Intel Core Ultra 5 |
| Operační systém | MS Windows 11 Home |
| Typ PC | mini PC |
| Dle použití | profesionální |
| VR Ready | ne |
| Frekvence procesoru | 2.5 GHz |
| Velikost operační paměti | 16 GB |
| Velikost pevného disku | 512 GB |
| Počet USB konektorů | 8 |
| Značka grafického čipu | Intel |
| Počet jader procesoru | 10 |
| Druh grafické karty | integrované |
| Wi-Fi | ano |
| Čtečka paměťových karet | ne |
| Hmotnost | 1.2 kg |