HP ProOne 245 All-in-One poskytuje výkon a funkce pro zlepšení produktivity a výkon na firemní úrovni. Elegantní, stylové zařízení s nejnovějším procesorem AMD[2], 23,8” displejem Full HD[3], funkcemi pro vylepšení videa a sklopnou kamerou představuje výhodnou nabídku.[5]
Koupit za 14 990 Kč- Od nejoblíbenějších
- Od nejlevnějších
- Od nejdražších
97 %
HP ProOne 245 G10 White B6YM3ET#BCM
Doprava:
99 Kč
Skladem
14 990 Kč
Koupit za 14 990 Kč
100 %
HP ProOne 245 G10 B6YM3ET
Doprava:
89 Kč
Skladem
14 978 Kč
Koupit za 14 978 Kč
95 %
HP ProOne 245 G10 B6YM3ET
Doprava:
89 Kč
Skladem
14 733 Kč
Koupit za 14 733 Kč
95 %
HP AIO ProOne 245 G10 AiO 23.8 NT Ryzen 3 7320U,8GB,512GB,Radeon 610M,WiFi 6+BT,klávesnice a myš,90W,bílá,HDMI,Win11Home; B6YM3ET#BCM
Doprava:
64 Kč
Skladem
14 510 Kč
Koupit za 14 510 Kč
97 %
HP ProOne/245 G10/23,8"/FHD/R3-7320U/8GB/512GB/AMD int/W11H/Bílá/1R (B6YM3ET#BCM)
Doprava:
zdarma
Skladem
14 371 Kč
Koupit za 14 371 Kč
Popis
HP ProOne 245 All-in-One poskytuje výkon a funkce pro zlepšení produktivity a výkon na firemní úrovni. Elegantní, stylové zařízení s nejnovějším procesorem AMD[2], 23,8” displejem Full HD[3], funkcemi pro vylepšení videa a sklopnou kamerou představuje výhodnou nabídku.[5]
Parametry
| Výrobce | HP |
| Typ procesoru | AMD Ryzen 3 |
| Operační systém | MS Windows 11 Home |
| Typ PC | all-in-one |
| Dle použití | kancelářské |
| Mechanika | ne |
| VR Ready | ne |
| Frekvence procesoru | 4.1 GHz |
| Model grafické karty | AMD Radeon 610M |
| Velikost operační paměti | 8 GB |
| Velikost pevného disku | 512 GB |
| Počet USB konektorů | 5 |
| Značka grafického čipu | AMD |
| Počet jader procesoru | 4 |
| Druh grafické karty | integrované |
| Wi-Fi | ano |
| Webkamera | ano |
| Čtečka paměťových karet | ne |
| Hmotnost | 5.37 kg |
| Úhlopříčka displeje | 23.8 " |
| Rozlišení displeje | 1920 x 1080 px |