Intel Core Ultra 7 265K • 64GB DDR5 RAM • 1TB PCIe Gen5 SSD • NVIDIA RTX Pro 2000 Blackwell (16GB GDDR7) • Wi-Fi 7 + BT 5.4 • Windows 11 Pro • 700W zdroj • Záruka 3y NBD Onsite
Koupit za 104 352 Kč- Od nejoblíbenějších
- Od nejlevnějších
- Od nejdražších
86 %
HP Z2 Tower G1i/U7-265K/64GB/1TB/RTX PRO 2000 16GB/Win 11 Pro/3y
Doprava:
89 Kč
Skladem
104 352 Kč
Koupit za 104 352 Kč
98 %
HP PC Z2 Tower G1i 700W, Intel Core U7 265K vPro, RTX Pro 2000Bl 16GB,2×32GB DDR5,1TB,WiFi 7+BT,no Kb+mouse,Win11Pro,3yo D06G7ET#BCM
Doprava:
zdarma
Skladem
97 980 Kč
Koupit za 97 980 Kč
96 %
HP Z2/G1i/Tower/U7-265K/64GB/1TB/RTX 2000/W11P/3RNBD (D06G7ET#BCM)
Doprava:
zdarma
Skladem
96 758 Kč
Koupit za 96 758 Kč
100 %
HP PC Z2 Tower G1i 700W, Intel Core U7 265K vPro, RTX Pro 2000Bl 16GB,2×32GB DDR5,1TB,WiFi 7+BT,no Kb+mouse,Win11Pro,3yo - D06G7ET#BCM
Doprava:
zdarma
Skladem
96 462 Kč
Koupit za 96 462 Kč
100 %
HP PC Z2 Tower G1i D06G7ET#BCM
Doprava:
99 Kč
Skladem
95 760 Kč
Koupit za 95 760 Kč
Popis
Intel Core Ultra 7 265K • 64GB DDR5 RAM • 1TB PCIe Gen5 SSD • NVIDIA RTX Pro 2000 Blackwell (16GB GDDR7) • Wi-Fi 7 + BT 5.4 • Windows 11 Pro • 700W zdroj • Záruka 3y NBD Onsite
Parametry
| Výrobce | HP |
| Typ procesoru | Intel Core Ultra 7 |
| Operační systém | MS Windows 11 Pro |
| Typ PC | desktop PC |
| Frekvence procesoru | 3.9 GHz |
| Velikost operační paměti | 64 GB |
| Velikost pevného disku | 1024 GB |
| Počet jader procesoru | 20 |
| Wi-Fi | ano |
| Čtečka paměťových karet | ne |
| Hmotnost | 13.12 kg |